February 4, 201511 yr Posto nisam siguran da cu veceras, zbog raznih objektivnih razloga biti u mogucnosti da sve vreme pratim draft, ukoliko ne bude bilo glasa od mene kad budem bio na redu slobodno me preskocite pa cu ja sutra izabrati dvojicu. Naravno, dacu sve od sebe da veceras ucestvujem normalno, samo kazem...
February 4, 201511 yr Ljudi ajd da se prebrojimo ko sve bira veceras ko ne bira. malkin reko da ne menja nista, Prslin ga nema nista da kaze. Jel biramo po H2H ili Classic tabeli?
February 4, 201511 yr Evo linka za sobu napravio sma je vec ko je dokon nek upada. http://www.e-chat.co/room/57365
February 4, 201511 yr U 10 pocinje a redosled zavisi dal je u pitanju H2H ili classic tabela. I zavisi koliko ljudi sta menja.
February 4, 201511 yr Ja se zaista ne secam sta smo se dogovorili po kom plasmanu biramo, h2h ili klasik. A posto bih prvi birao ako je h2h, neka ostali odluce ja cu ostati uzdrzan.
February 4, 201511 yr Ja ne stizem na sobu, napisite ovde ko ode i kad sam na redu Edited February 4, 201511 yr by ducca
February 4, 201511 yr Posto bi svako izabrao onu ligu u kojoj je losije plasiran jel ima neka fora na netu da nam izabere jednu od te dve da se ne svadjamo?
February 4, 201511 yr Na četu su trenutno samo pravosudni i pantelia... Da im damo koji momenat nasamo...
February 4, 201511 yr Dodjite na chat! edit: tu je i Prslin, ne poturaj dezinformacije, trojka smo Edited February 4, 201511 yr by pantelia
February 4, 201511 yr Ok, redosled biranja 1)Perry Heslop 2)Pantelia 3)Fei 4)Timmi 5)Prslin 6)Timmi 7)Vasudeva 8)Muslin 9)Mauci 10)Kinik
Create an account or sign in to comment