Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

Novi draftovani:

 

FWDs: Giroud, Kane, Austin, Carrol, Sakho, Berahino, Defoe, Benteke

 

MIDs: Downing, Elia, Cuadrado, Carles Gil, Colback

 

DEFs: Clyne, Fonte

 

GKs: Forster

 

Neka neko azurira spisak sad :)

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

E sad kada se zavrsio ovaj haos da napisem neku ozbiljnu.

Postavljalo se pitanje koja tabela je merodavna dali H2H ili Classic ja se secam da je prosle godine bila Classic ali je ovde svako vukao na onu stranu gde je bio bolje tj. gore plasiran stoga da ne bi bilo svadje zoki je provukao kroz generator brojeve 1 i 2 i ispalo je da biramo po H2H. Posle toga postavilo se pitanje koliko se igraca bira tj.da li biraju samo oni koji su se odrekli po nekog igraca ili svi imaju pravo. Ovog puta smo odllucili da biraju samo oni koji su izbacili nekog igraca.

Da se ovo ne bi ponavljalo sledece godine ja cu na leto napisati pravilnik lige u kome cu sve precizirati pa cemo onda zajedno odluciti koja pravila da zadrzimo a koja da promenimo.

Toliko od mene za sada.

Link to comment
 

E sad kada se zavrsio ovaj haos da napisem neku ozbiljnu.

Postavljalo se pitanje koja tabela je merodavna dali H2H ili Classic ja se secam da je prosle godine bila Classic ali je ovde svako vukao na onu stranu gde je bio bolje tj. gore plasiran stoga da ne bi bilo svadje zoki je provukao kroz generator brojeve 1 i 2 i ispalo je da biramo po H2H. Posle toga postavilo se pitanje koliko se igraca bira tj.da li biraju samo oni koji su se odrekli po nekog igraca ili svi imaju pravo. Ovog puta smo odllucili da biraju samo oni koji su izbacili nekog igraca.

Da se ovo ne bi ponavljalo sledece godine ja cu na leto napisati pravilnik lige u kome cu sve precizirati pa cemo onda zajedno odluciti koja pravila da zadrzimo a koja da promenimo.

Toliko od mene za sada.

 

 

Samo odrediti po kom spisku se bira u februaru. I na leto prvi draft moramo sad znati da li i po kom redosledu. Ili ce opet neki random da odluci. Ja sam bio za to i ostajem pri tome da oni koji su bolje plasirani prvi biraju posto to dodje nesto kao nagrada, ionako svi startuju od nule. Misim ne vidim razlog da zadnjeplasirani bude nagradjen prvim pikom. Al kako god.

 

Ovo drugo sto pominjes, logicno je da biraju samo oni koji su izbacili igrace. Tu nema nikakve zabune.

 

Cheers

Edited by ducca
Link to comment

Da se ovo ne bi ponavljalo sledece godine ja cu na leto napisati pravilnik lige u kome cu sve precizirati pa cemo onda zajedno odluciti koja pravila da zadrzimo a koja da promenimo.

 

da se ovo ne bi ponavljalo sledeće godine, predlažem da se ukine ovaj zimski draft u ovoj formi u kojoj sad postoji. dakle, isto kao sa krajem letnjeg prelaznog roka, OK je da se izbace oni koji su na duže povređeni ili su napustili ligu, ostali pikovi moraju da se zadrže pa kom opanci kom obojci. (trejdovanje između timova je naravno takođe okej.) letnji draft mora da ima veću težinu. 

Edited by malkin
Link to comment

da se ovo ne bi ponavljalo sledeće godine, predlažem da se ukine ovaj zimski draft u ovoj formi u kojoj sad postoji. dakle, isto kao sa krajem letnjeg prelaznog roka, OK je da se izbace oni koji su na duže povređeni ili su napustili ligu, ostali pikovi moraju da se zadrže pa kom opanci tom obojci. (trejdovanje između timova je naravno takođe okej.) letnji draft mora da ima veću težinu. 

 

Ali zimski draft služi i da se malo zabavimo, ovako bi bilo dosadno celu sezonu... :D

Link to comment

GKs: De Gea, Courtois, Loris, Hart, Forster


 

Defs: Kompany, Baines, Terry, Ivanovic, Coleman, Phil Jones, Cahill, Debuchy, Creswell, Koscielny, Zabaleta, Clichy, Moreno, Mertesacker, Kolarov, Clyne, Fonte

 

Mids: Hazard, Sanchez, Yaya Toure, Fabregas, Ramsey, Silva, Mata, Eriksen, Ozil, Sterling, Gerrard, Coutinho, Nasri, Herrera, Mirallas,  Lamela, Tadic, Lallana, Sigurdsson, Cazorla, Matic, Oscar, Jesus Navas, Walcott, Di Maria, Cabella, Henderson,  Zaha, Mane, Schneiderlin, Puncheon, Larsson, Chadli, Dyer, Downing, Elia, Cuadrado, Carles Gil, Colback

 

Fwds: Diego Costa, Rooney, RVP, Aguero, Sturridge, Lukaku, Bony, Gomis, Remy, Pelle, Soldado, Falcao, Welbeck, Giroud, Kane, Austin, Carrol, Sakho, Berahino, Defoe, Benteke

 

 

Trebalo bi da je ok, proverite svoje igrace.

Link to comment

pa ajde onda ispočetka u zimu, nova liga, novi timovi... ako je do razbijanja monotonije.

 

edit. najozbiljnije, meni je sama ideja draft lige zanimljiva baš zbog toga što zavisiš od odluka koje napraviš u leto, na neviđeno, pre nego što se išta odigra. ovo puj pike ne važi mi se ne sviđa. ali okej, ako je većina za to, neka bude tako.

Edited by malkin
Link to comment

A kako bese ide draft u NBA?

 

Najlosiji tim iz prethodne bira prvi? Ili je to nekada bilo tako, sada se i pikovi trejduju.

 

I tu postoji lutrija. U NFl je po plasmanu. Ali opet da ponovim - timovi su vec formirani i ideja je da se oni sto vise izjednace pa daju prednost slabije plasiranima da uzmu bolji pik. Mi svi krecemo od nule, nema sta da se izjednacava. 

 

Zimski draft po meni treba da postoji. Dolazi i do odlazaka iz lige, tipa Schurle i sta onda, gubi se draz i ljudi prestaju da prate. To je osnovna ideja. Da ostanu svi zainteresovani i da probaju da se vade posle januara. Ako bi se svelo na 3-4 aktivna igraca jebo ti to. Ipak je ovo zezanje...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...