Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci, sutra u 21 pocinje ovaj spektakl

 

Da, Moca ce malo ranije da otvori chatroom i ostavi link ovde. Mnogo brze i uz manje zbunjivanja ide ako smo svi prisutni tamo. Ako ti se neko svidi, postoje i privatne sobe.

 

@malkin: Sad cu da ispremecem i posaljem nekome. Onda neko neka salje ducci. Ducca, jesi li prisutan? Btw, secas li se kad si na WC upao u F grupu i automatski dobio Argentinu?  :fantom:

 

@pantelia: Moze i tako, ali po pravim prezimenima. Ja sam uvek bila 1. u dnevniku. :)

Link to comment

Da, Moca ce malo ranije da otvori chatroom i ostavi link ovde. Mnogo brze i uz manje zbunjivanja ide ako smo svi prisutni tamo. Ako ti se neko svidi, postoje i privatne sobe.

jel ima neko registrovanje ili se samo pojavim tamo?

Link to comment

Inace, predlazem da nadjemo i 12. igraca, pa da i on iznese svoje misljenje o redosledu.  :fantom:

može, taman će tako postojati mogućnost da glasamo 6-6 da li ducca treba da dobije prvi pik.

evo zoki se ne slaže, ja sam neodlučan... ne smeta mi da dobije, ali mi je i ok da bude potpuno rendom, ipak je svaka sezona skroz novi početak u fpl-u.

Link to comment

E, a da prekratimo sve ovo, je ću sad da kliknem jednom na generator a vi ćete mi svi bezuslovno verovati?! Može?! :fantom:

ja se ne slažem.

ajde da glasamo. jel imamo kvorum?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...