Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

što, šta se dešava u tom čet rumu? :o

razne priče kruže. naravno, nije nikakvo iznenađenje što Tolaa ne učestvuje u takvim aktivnostima, uvek dostojanstvena i neokrnjenog integriteta.

Ubelezeno. ;) A nema mesta za mene u takvim aktivnostima, to je 1 gej chat, a ja nisam musko, pa im ne odgovaram. Zato ce tebe lepo da docekaju. :wub:

Link to comment

Bezi tamo, taman sam se (valjda) odlucila za prvog pika, da Yayi ispravim nanetu nepravdu.

 

Nepravdu da bude © pobednickog tima?! Ajde bjaaaazi. Sve cinite da me unistite, kao odjednom H2H nije bitan, ne secamo se redosleda. Koja gomila licimura i demona <_<

Link to comment

Nepravdu da bude © pobednickog tima?! Ajde bjaaaazi. Sve cinite da me unistite, kao odjednom H2H nije bitan, ne secamo se redosleda. Koja gomila licimura i demona <_<

Cinimo ti uslugu, ovako biras 9., a ne 10. Ni hvala da kazes.

Link to comment

Zasto onda prosle sezone nisam birao prvi nego 8.? Menjate pravila kako vam volja :thumbdown: . Najavljujem istupanje iz lige, pehar nosim sa sobom :0.6:

Link to comment

A gde je dogovoreno? Pa mi 24h do pocetka biranja nemamo nista-ni ucesnike, ni poredak biranja, ni konsenzus oko biranja. Logicno je da se ti kao poslednja udaljis/ispadnes, mafijo jedna.

Edited by John Coltrane
Link to comment

A gde je dogovoreno? Pa mi 24h do pocetka biranja nemamo nista-ni ucesnike, ni poredak biranja, ni konsenzus oko biranja. Logicno je da se ti kao poslednja udaljis/ispadnes, mafijo jedna.

Dogovoreno jos na pocetku prosle sezone. A nisam ja bila poslednja, oni koji su bili ne ucestvuju ove sezone, dakle ispali su. Tebi treba oduzeti titulu iz prosle, jer kao poslednji iz pretprosle nisi ni imao pravo na ucesce. :fantom:

Link to comment

Tolaa, svaka ti čast na smirenosti i taktu, retko se sreću osobe koje su u stanju tako impresivno da reaguju na teške reči, uvrede, i neosnovane pretnje izbacivanjem iz lige.

Edited by malkin
Link to comment

Џоне, х2х је једино битан и теби иде прелазни пехар.

 

Дуццо, ти си освојио важније такмичење и то се памти.

 

(Толоо, гледај и учи се.)

 

Бирамо од 10-1, а онда од 1-10, па опет обрни, па окрени, па 10-1. Коме се не свиђа нека се одмах јави и даћу му своје место али после он мора да одјебава бунџије.

 

1. ducca - 2010

2. John Coltrane - 1921

3. nbg4ever - 1775

4. pantelia - 1745

5. zoki - 1739

6. Behemoth - 1726

7. Prslin - 1714

8. Tolaa - 1676

9. Малкин

10. Сан Епифанио

Link to comment

24mw4ex.jpg

Tolaa, svaka ti čast na smirenosti i taktu, retko se sreću osobe koje su u stanju tako impresivno da reaguju na teške reči, uvrede, i neosnovane pretnje izbacivanjem iz lige.

Link to comment

Tolaa, svaka ti čast na smirenosti i taktu, retko se sreću osobe koje su u stanju tako impresivno da reaguju na teške reči, uvrede, i neosnovane pretnje izbacivanjem iz lige.

 

Samo tako nastavi. Svoje dobre namere mozes da potvrdis kretanjem sa -20 prvi put kad se sretnemo u Premeru. A Prslin ti rek'o da si slina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...