Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 Evo još jedne ideje :D Pozovite nekog sa glavnog topika da nam ovde izdiktira brojeve od 1 do 10 bez ikakvog reda i to da nam bude redosled, brojeve imamo na prethodnoj strani... Ili evo, sedim pored žene, pitaću je za brojeve?! :D

 

 

 

jel neka slučajna prolaznica ili tvoja gospodža? nemoj da bude da si u nekom parku u ovo doba i da sediš na klupi pored neke žene, prepašćeš je načisto kad je pitaš to da ti diktira brojeve.

Link to comment

A šta fali mojoj?! :mad:

 

Gleda li Castle-a? To je kriterijum. I sto nisi ranije ponudio, ovako moram da se zadovoljim nekim ko trpi Prsa  vec godinama?! :(

 

Joj, San Epifanio, pa ti ne znas ni da sutra u 21h treba da dodjes na gej chat... I jos nije sigurno da imas 1. pik. 

Link to comment

jel neka slučajna prolaznica ili tvoja gospodža? nemoj da bude da si u nekom parku u ovo doba i da sediš na klupi pored neke žene, prepašćeš je načisto kad je pitaš to da ti diktira brojeve.

 

Znam! Pitaću Suzanu Mančić :D Ma moja gospođa, mada ne bih da je izazivam, preti razvodom na pomen fantazija... :D

 

@Tolaa

 

Ne gleda Castle, znači otpada :(

 

Evo ga sajt, ako hoćete da nam on odredi draft sudbinu:

 

http://www.random.org/sequences/

Link to comment

može, samo kako ćemo da se obezbedimo od toga da neko ne dođe i kaže kako je, eto, random.org izbacio baš njegov tim kao prvoplasirani? :D

 

možda ovako: damo ducci da bude broj 1. Tolaa ispremeće timove sa ove liste:

1. ducca - 2010

2. John Coltrane - 1921

3. nbg4ever - 1775

4. pantelia - 1745

5. zoki - 1739

6. Behemoth - 1726

7. Prslin - 1714

8. Tolaa - 1676

9. Малкин

10. Сан Епифанио

11. Moća

 

i pošalje novi redosled nekome trećem na PM. ducca ode na random.org, dobije listu 2-11 i objavi je na topiku (njemu je, je li, svejedno ko je gde na listi kad je on već prvi). onaj kome je Tolaa poslala novi redosled objavi ko je koji broj, i imamo redosled za prvu rundu. može i komplikovanije, ali me mrzi da kucam.

Edited by malkin
Link to comment

 

i pošalje novi redosled nekome trećem na PM. ducca ode na random.org, dobije listu 2-11 i objavi je na topiku (njemu je, je li, svejedno ko je gde na listi kad je on već prvi). onaj kome je Tolaa poslala novi redosled objavi ko je koji broj, i imamo redosled za prvu rundu. može i komplikovanije, ali me mrzi da kucam.

 

 Dobro ti je ovo, ali je nisam za to da ducca dobije prvi pik nego kako se kome zalomi...

 

Tolo, šalji mi PM a kad dobijem poruku da malkin zavrti random, može tako?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...