Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

 

 

Џоне, х2х је једино битан и теби иде прелазни пехар.

 

Дуццо, ти си освојио важније такмичење и то се памти.

 

(Толоо, гледај и учи се.)

 

Бирамо од 10-1, а онда од 1-10, па опет обрни, па окрени, па 10-1. Коме се не свиђа нека се одмах јави и даћу му своје место али после он мора да одјебава бунџије.

 

Nismo tako birali prošle godine, treći krug je bio malo drugačiji

 

1. krug 1-10

2. krug 10-1

3. krug 1, 10, 2, 9, 3, 8, 4, 7, 5, 6

4. krug 1-10

5. krug 10-1

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tolaa, svaka ti čast na smirenosti i taktu, retko se sreću osobe koje su u stanju tako impresivno da reaguju na teške reči, uvrede, i neosnovane pretnje izbacivanjem iz lige.

Jel ti to hoces fotelju u Savezu?! Btw ovo nije nista, vidi se da niste ucesnici 1 Moca gay chata :fantom:

Link to comment

Jel ti to hoces fotelju u Savezu?!

ne, ne, može Tolaa sve to sama, i bolje je ako joj se niko ne meša u posao.

 

jel ima trejdovanja pikova? tipa, neko da svoja dva u nižim rundama za jedan u prvoj ili tako nešto?

Link to comment

Do sada i nije bilo nesto puno trejdova, a valjda smo dogovorili da trejdujemo izabrene igrace kad se draft zavrsi.

 

Inace, prosle godine smo draftovali ovako kao sto zoki kaze, treca runda je bila na preskok.

Link to comment

Nismo tako birali prošle godine, treći krug je bio malo drugačiji

1. krug 1-10

2. krug 10-1

3. krug 1, 10, 2, 9, 3, 8, 4, 7, 5, 6

4. krug 1-10

5. krug 10-1

Може и тако. Прочитао сам како смо бирали и уверио се да редослед заиста није битан. :lol:

Link to comment

Znaci nagrada za iskazanu umesnost i dobar rezultat je da se bira zadnji? Samo ako neko moze da mi objasni ovu logiku bio bih zahvalan!

 

Nagrada ti je titula koju mozes da stavis u potpis. :moca:

Link to comment

Znaci nagrada za iskazanu umesnost i dobar rezultat je da se bira zadnji? Samo ako neko moze da mi objasni ovu logiku bio bih zahvalan!

pa dobro, imamo salary cap, može i amerikanski draft.

al to je zapravo da te spreče da opet odabereš nekog Felainija na startu :P

Link to comment

Хоћеш да се мењаш са мном?

Uopste nije poenta u tome niti zelim da se menjam s bilo kim. Vec sam objasnjavao al se svi napravili ludi. Princip americkih sportova da najgori prvi biraju je napravljena da bi doslo do kakvog-takvog balansiranja. To podrazumeva da su timovi vec formirani i da su jaki iz prosle sezone i salje jaki u novoj, i obratno. U nasoj situaciji svi smo na nuli i ne kapiram zdrav razum kojim bi se islo unazad.

 

Dakle sve sto trazim je da mi neko pojasni i ubedi me da je ovo pravi nacin, necu dalje pitati.

Edited by ducca
Link to comment

Видиш, ти полазиш од претпоставке да постоји неки здрав разум који свиме овоме руководи. Са великом сигурношћу могу да ти понудим тврду веру да сам ја, као оснивач ппп драфт и ппп х2х лига, своје акције и правила која из њих исходе базирао на доброј вољи, широком осмеху и недостатку здравог разума, јер да није тако зашто бих своје драгоцено време немилице спрцавао у рачунање ротација Свонсија и Хала до половине јануара и другог вајлд карда. Као доказ лудила прилажем што сам намерно навео погрешног парњака за Свонсијеву ротацију како случајно не бих открио некоме нешто.

 

Едит: у ствари, у духу наше игре би било да дамо дуцци да бира први јер му је стало и јер је добар човек.

Edited by Прслин
Link to comment

fwiw, meni skroz svejedno koji mi redni broj date.

može zoki, kad se već nudi :fantom: da nađe neki sajt i odradi žreb. a nemam ništa protiv ni da ducca bude prvi.

i uopšte, izvinjavam se za današnje zatrpavanje ovog topika, ne znam koji mi je đavo :D

Link to comment

 Evo još jedne ideje :D Pozovite nekog sa glavnog topika da nam ovde izdiktira brojeve od 1 do 10 bez ikakvog reda i to da nam bude redosled, brojeve imamo na prethodnoj strani... Ili evo, sedim pored žene, pitaću je za brojeve?! :D

 


1. ducca - 2010
2. John Coltrane - 1921
3. nbg4ever - 1775
4. pantelia - 1745
5. zoki - 1739
6. Behemoth - 1726
7. Prslin - 1714
8. Tolaa - 1676
9. Малкин
10. Сан Епифанио

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...