Jump to content
IGNORED

Puni džepovi tehnike


Recommended Posts

Zahvaljujem sam sebi što nisam likvidirao nokiju sa symbianom - velika kao četvrtina mog androida, baterija traje bez problema po celu nedelju, a na njoj imam i whatsapp, skype, operu, putty i još neke sitnice AKO zatrebaju. Plus sam ubeđen da je audio izlaz kvalitetniji za mp3 od ovog samsunga, plus carl zeiss sočivo. Sve više se nosim mišlju da počnem opet da je nosim stalno sa sobom. A sledeći android koji budem uzimao ima sigurno da bude neka od "mini" varijanti.

Tablet izgustirao i batalio, ostao na kombinaciji telefon + laptop, pošto meni bez tastature nema leba. I kindle je još uvek u igri živo.

Link to comment
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    10

  • ljakse

    7

  • Razzmatazz

    6

  • Shan Jan

    6

@vasa: To je zato sto ti posao nije da tupkas po laptopu pa kad god pozelis da surfujes, gledas filmove ili slusas muziku a ti ga otvoris i svi oko tebe misle da radis nesto bitno za musteriju. 

 

 

Zahvaljujem sam sebi što nisam likvidirao nokiju sa symbianom - velika kao četvrtina mog androida, baterija traje bez problema po celu nedelju, a na njoj imam i whatsapp, skype, operu, putty i još neke sitnice AKO zatrebaju. Plus sam ubeđen da je audio izlaz kvalitetniji za mp3 od ovog samsunga, plus carl zeiss sočivo. Sve više se nosim mišlju da počnem opet da je nosim stalno sa sobom. A sledeći android koji budem uzimao ima sigurno da bude neka od "mini" varijanti.

Tablet izgustirao i batalio, ostao na kombinaciji telefon + laptop, pošto meni bez tastature nema leba. I kindle je još uvek u igri živo.

 

WTF?  :lolol:

Edited by Shan Jan
Link to comment

WTF?  :lolol:

 

За гитовање пенџерарж. Или Пенџерија.

 

Тај putty је и мени био једном требао за нешто, бем ли га за шта... терминалски емуљатор увек затреба.

Link to comment

Zahvaljujem sam sebi što nisam likvidirao nokiju sa symbianom - velika kao četvrtina mog androida, baterija traje bez problema po celu nedelju, a na njoj imam i whatsapp, skype, operu, putty i još neke sitnice AKO zatrebaju. Plus sam ubeđen da je audio izlaz kvalitetniji za mp3 od ovog samsunga, plus carl zeiss sočivo. 

x6?

Link to comment

Zahvaljujem sam sebi što nisam likvidirao nokiju sa symbianom - velika kao četvrtina mog androida, baterija traje bez problema po celu nedelju, a na njoj imam i whatsapp, skype, operu, putty i još neke sitnice AKO zatrebaju. Plus sam ubeđen da je audio izlaz kvalitetniji za mp3 od ovog samsunga, plus carl zeiss sočivo.

 

Кад сам пре три године бирао шта ћу, морала је Нокла јер је ћерка хтела да мења Е71 за Е72... па је изашао Е5. После је испало да јој се Е71 више свиђа па је ово остало мени. А пазарили смо мало на брзину јер је тада МалиМекани поставио свог комесара за директора и било је као са куповином лептопа 2007 - купи сад док још има (са икс пеом, односно симбијаном), јер ускоро ће бити на њему ново мајкрософтово срање. И нисам се покајао... осим што ми је Теленор натоварио којешта на њега чим сам уштекао сим картицу. Ал' добро, тих неколико ствари што користим је ОК, остало ми не смета или сам побрисао.

Изненађен сам оптиком, ако иоле има светла одлично ради за тако ситно сокоћало. А за звук, мада ретко кад слушам нешто на њему, оне слушке су невероватне. И, приде, исто невероватан микрофон - више пута сам снимао музику у кафани и којегде, и држао некакве записнике (више од зајебанције него што нечем служи), и звук је невероватно добар. Неки од тих снимака су ми трајно на плејлисти. Чудо једно од џепног сокоћала.

 

Е, да, таблет сам имао десетак дана, од чега сам отприлике три дана покушавао да га користим... као не знам шта, али пошто сам решио да или неће да буде гуглов анкетни листић или неће да остане код мене... није остао код мене. Ћерка поскидала неке игре, њој се свиђа.

Edited by расејан
Link to comment

x6?

 

Još starije, N78. 

 

Imao sam nekog levog soni eriksona u tom trenutku i kad sam ga izvlačio iz džepa ispade mi na patos i crče skroz. I pošto mi je trebao hitno telefon, odem u radnju i krenem sa šta imate da je malo, a ima wifi, flash, mpeg plejer... i tako uzeh tu nokiju bez mnogo istraživanja. Ali poslužila je odlično, bolje nego što sam mislio.

Link to comment

kod mene u torbi (da, da nosim je dijagonalno) Note3, Samsung G810, HDD500gb, USB3.0 kabl, jedan mali usb od 4gb u vidu smart kartice, novčanik, ključevi, krpica za brisanje naočara

Link to comment

kod mene u torbi (da, da nosim je dijagonalno) Note3, Samsung G810, HDD500gb, USB3.0 kabl, jedan mali usb od 4gb u vidu smart kartice, novčanik, ključevi, krpica za brisanje naočara

 

Sve čekam da u listi naletim na 32" LED TV :lol:

Link to comment

Ključevi, duvan, rizle, filteri, novčanik, kockica šita (u malom zadžepku), olovka koja se obično raspadne pošto je nikad ne koristim, faktura koju nosim sa sobom mesec dana i nikako da odnesem u firmu da uzmem pare, sluške koje se sjebu posle m dana od gužvanja, neprimećene stare žvake. Na koso, naravno, s tim što mi torbica ide na rame a kaiš nadole.

 

Telefone nosim u džepovima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...