Jump to content
IGNORED

Puni džepovi tehnike


Recommended Posts

elem, pod "univerzalni daljinski" sam ovo "mislio" da ne bude zabune.

 

А сад има и тако малих... згодно. Мени је био рикнуо оригинал па сам купио у Глоцу (Биг лотс, ланац дућана са јефтином робом и вишковима који не пролазе у Волмарту и другде) тај универзални за пар долара. Ради, ал' протокола има бар двадесетак и није баш тривијално да се утрефи свој.

 

Чуо сам за типа који је гасио телевизоре по чекаоницама и кафанама... исто 1 пројекат, свака му дала.

Link to comment
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    10

  • ljakse

    7

  • Razzmatazz

    6

  • Shan Jan

    6

Ove razne ajpede i slicna govna prepustam deci i cekam da izumru ko pejdzer. 

 

Izumreće ali prekosutra... Jedino što će lap topovi da izumru zbog njih. 

Link to comment

Izumreće ali prekosutra... Jedino što će lap topovi da izumru zbog njih. 

Neće, na tim sranjicama je nemoguće raditi bilošta ozbiljno.

 

Izumreće možda low-end laptopovi, ali srednji i jaki segment nema šanse.

Link to comment

Neće, na tim sranjicama je nemoguće raditi bilošta ozbiljno.

 

Izumreće možda low-end laptopovi, ali srednji i jaki segment nema šanse.

 

+1

 

Imao sam prilike prošle godine da na mesec dana dobijem na korišćenje neki vrhunski Samsungov tablet, nosao sam ga dan-dva, a onda ukapirao da sve što mogu da radim na njemu mogu da radim i na telefonu, a da ni za šta od onoga za šta mi je potreban laptop ne mogu da koristim tablet.

Link to comment

Neće, na tim sranjicama je nemoguće raditi bilošta ozbiljno.

 

Tu se slažem, ali isto tako verujem da od 100% korisnika njih možda 20% aj 25% rade na njemu bilo šta ozbilijno.

Link to comment

Tu se slažem, ali isto tako verujem da od 100% korisnika njih možda 20% aj 25% rade na njemu bilo šta ozbilijno.

 

mislim da je i 2.5% preterana cifra. pričamo o consumer spravama, koje služe za multimediju, nisu ni namenjene za ozbiljan rad.

a onaj ko čeka da izumre tablet form faktor, mogao bi da se načeka.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ma tablet je kao veeliki telefon

 

kad me smara da čitam mejl ili forum ili slično na telefonu, uzmem tablet

a i za putovanja je super

 

tako da nema šanse da zbog njih umru prenosnici™

 

a ne verujem ni oni da će da umru (a vala i zašto bi)

Link to comment

+1

 

Imao sam prilike prošle godine da na mesec dana dobijem na korišćenje neki vrhunski Samsungov tablet, nosao sam ga dan-dva, a onda ukapirao da sve što mogu da radim na njemu mogu da radim i na telefonu, a da ni za šta od onoga za šta mi je potreban laptop ne mogu da koristim tablet.

Pa da to, ja imam  Samsung 10.1 tablet, i mislim da nikad u životu nisam gluplje bacio pare.

 

Telefon od 5+ inči je mnogo praktičnija stvar, za to što može tablet. 

Link to comment

5%...ostalih 95% su meta nosivih računara, tu je tablet međurešenje, transformersi su ok za rad i to može biti zanimljivo, a tableti će preći u fablete i nosive, što satove, što naglavice i ostale, i glas je samo početak, olimpus je dodao par lepih stvari, ali to će još da ode napred. Da ti ne bi zauzimali pola ekrana, i više, tastaturom, moraju da naprave virtualnu tastaturu...itd...ima negde tema ali nije nešto živa bila.

Link to comment

Moram reci da nikad nisam kupio tablet (niti osetio potrebu za istim) vec samo ceprkao malo po tudjim tako da mozda nisam merodovan. Medjutim, ne vidim sta to tablet zaista nudi ovakav kakav je. Previse mali za bilo koji ozbiljni rad, za neko forumasenje i surfovanje moze i ljucki smartphone a za neko gledanje filmova ima smisla samo ako si u kolima na nekom dugom putu, sto se realno desava jednom u 6 meseci (a da ne vozis sam ili da ti sama voznja nije zanimljivija od glupog tableta). 

 

I novi telefoni su mi preveliki (da mali sam a jos su mi manje sake), sa druge strane za manje pare od glupog tableta i smartphonea (noskich inside!) mogu da pazarim entry level laptop i da na njemu radim milion stvari koje su mi bitne + da gledam film na kulturnom ekranu. 

 

Mogu da zamislim da koristim tablet samo ako naraste jos malo vise i bude mogao da se spakuje/presavije i strpa u dzep. U suprotnom bolje da nosim neki lagani laptop. U to ime cekam elektronske novine, za taj gedzet cu biti prva budala koja ce da iskesira pare :D

Link to comment

ja više ne mogu da zamislim život bez tableta. proveravam poštu, surfujem, kada fotkam napolju mogu da pogledam fotku s kartice (ipad ima jako dobro kalibrisan monitor), gledam serije, unosim beleške na sastancima...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...