Jump to content
IGNORED

Puni džepovi tehnike


Recommended Posts

pih daljinski. kad pročitam da još neko nosi pojačalo sa sobom svaki dan, možemo da pričamo :P

 

Ако носиш унизверални даљински, не треба ти појачало. Само ућуткаш околне телевизоре...

Link to comment
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    10

  • ljakse

    7

  • Razzmatazz

    6

  • Shan Jan

    6

mobilni, dva punjača, olovčice, novčanik, blokče, šarafciger sa više nastavaka, par nožića (švajcarac i još jedan sličan), bar dve baterije,....

i sve u prsluk

univ daljinac...zanimljivo

Link to comment

pf amateri

(doduše nisu džepovi već torba)

 

- tablet 10 inča (sa sve oblogom)

- fotoaparat (Canon PowerShot)

- eksterni hard 2,5 inčni u WD kućištu

- dva para no name slušalica

- mobilni nokia e72 (koja ne radi)

- mobilni HTC sensation 

- mobilni neki samsung manji

- univerzalni daljinski

naravno

- usb kabl

- kabl za telefon

 

edit: dosta dugo "vukao" se po torbi i neki mp3 player ali kada sam u HTC stavio kartiu od 32gb - poklonio sam ga...

Čekaj, a što nosiš telefon koji ne radi? :cry:

Link to comment

Kako nosite rezervnu bateriju za ključ od kola sa sobom? Treba mi savet, a da ne bude nešto preglomazno, pošto već imam dve torbice na koso, ranac i koferče srednje veličine.

Link to comment

Kako nosite rezervnu bateriju za ključ od kola sa sobom? Treba mi savet, a da ne bude nešto preglomazno, pošto već imam dve torbice na koso, ranac i koferče srednje veličine.

Nema druge, jbg...

 

XOS-2-Robotic-Exoskeleton_zps97d3b3d2.jp

Link to comment

Mobilni, po mogucstvu sto stariji (trenutno blackberry star 3 godine al samo zato sto mi ga firma dala). Svuda nosim u torbi jebeni punjac jerbo se prazni ka lud. Dok sam imao monohromatsko nedonodsce punio sam jednom mesecno. 

 

Ove razne ajpede i slicna govna prepustam deci i cekam da izumru ko pejdzer. 

Link to comment

Steins, jbg, nabavi gramofon, to je dobar način da usporiš.

 

Inače, meni je sasvim kul kombinacija dobrog smartfona i tableta od jedno 9-10 inča.

Plus neka wannabe jebačka torbica.

Link to comment

Mobilni, po mogucstvu sto stariji (trenutno blackberry star 3 godine al samo zato sto mi ga firma dala). Svuda nosim u torbi jebeni punjac jerbo se prazni ka lud. Dok sam imao monohromatsko nedonodsce punio sam jednom mesecno. 

 

Ove razne ajpede i slicna govna prepustam deci i cekam da izumru ko pejdzer.

Amateru. Moja Nokia 3510 gazi 12. godinu :P
Link to comment

elem, pod "univerzalni daljinski" sam ovo "mislio" da ne bude zabune.

Inače ovo me podsetilo na neki "projekat" nekog "umetnika" koji je tražio od nasumičnih ljudi na ulici da iznesu stvari iz svojih torbi. Vasa zna sigrno o čemu pričam :)

Link to comment

Ja sve stavim u kanticu Linolade i okačim je Zvonku o samar. Malo je nepraktično za pešačke zone jer kopita prave solidnu buku, ali navikne se čovek pre na to nego na muve i konstantni smrad. Makar je prestao da brsti žardinjere otkad su mu izbili zube u parku ispred Zavoda za statistiku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...