Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Jel se na kraju ubacuje treca liga? imam drugara koji bi se ukljucio i na forum i u fantasy, igra vec godinama i sigurno ce da izgura celu sezonu, a znam da je guzva u champppionshipu.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

У кладионици, а у Фантазију ћу да те питам када ти остане 6 милиона из одбране на клупи против Лестера.

 

У ствари, требало би имати Терија и Кејхила, идем да их убацим.

 

Не, то је била грешка: штета што и Влар изгледа иде у Тотенхем, могло је да се лепо комбинује са Дејвисом без њега.

 

...и тако већ данима, а овде на топику мртвило. Немогуће да и неко од вас није тако страшно оболео као ја и немогуће је да нема још неког ко нон стоп врти њуз нау трансфер њуз и Скај трансфер центар и комбинује и врти и мења. Што не пишете о томе? Ако се штекујете, свака част, али нешто смете да кажете. А ако нисте баш тако напаљени, погрешили сте хоби. :p

evo ima još jedan takav. svaki dan ih kunem što nisu sačekali tamo neki 10. avgust da startuju sa igrom. a štekam se sa timom više od blama jer ovih prvih 76 verzija ništa nije valjalo...

 

ko će da brani za Svonsija sad kad ovaj ode? rotacija sa Begovićem bi mogla da bude na stolu ako je neko za 4.5 u pitanju. mada mi se ne ulaže u Svonsija, deluju kao da su zreli za borbu za opstanak.

Link to comment

Ја имам други проблем са сваком од милион верзија тима: све су ми савршене. :)

 

Крул / Елиот

Кресвел / Дејвис / 5.0 / Маријапа / Виздом

Санчез / Азар / Мата / Сигурдсон / Марни

Руни (с) / Џеко / Жиру

 

Jel se na kraju ubacuje treca liga? imam drugara koji bi se ukljucio i na forum i u fantasy, igra vec godinama i sigurno ce da izgura celu sezonu, a znam da je guzva u champppionshipu.

Нека се пријави човек, добродошао је. Договор је, Зои ће да исправи ако грешим, да се сви заинтересовани пријаве у садашњи Шип па ће се пре почетка сезоне на основу броја пријављених донети одлука да ли се прави још једна лига или не.

 

Предлажем да рок за то, као и за чланство у Премијер лиги (Баба Џи изгледа напустио и форум и Фантази а није испао) буде 10. август. После тога нека се улази само у Трећу, ако је буде.

 

Ovde napadaci donose najvise poena, tacno? Ja sam mislio da igram 3-5-2 jer na sredini stvarno ima gomla odlicnih opcija, ali ako ce Eriksen igrati na krilu umesto u rupi™ mislim da cu ga zameniti za nekog napadaca.

Ериксен ће ваљда бити нови Пелегринијев Лалана, а на крилу би могао да засија умрли Ламела.

 

Прошле године су на почетку сезоне разбијали скупи одбрамбени, а на крају центарфори. Рачуница каже да један милион у просеку доноси око 22 бода током сезоне: то значи да ће више да се исплати одбрамбени од 5 милиона који би требало да донесе око 110 бодова него РвП који ценом захтева 319 бодова. Али, дај капитенску Персију и ето ти 300 бодова до Боксинг деја.

Link to comment

Ериксен ће ваљда бити нови Пелегринијев Лалана, а на крилу би могао да засија умрли Ламела.

 

To sam i ja cenio, ali juce u prijateljskoj protiv Torontoa™ Eriksen igrao na krilu a Lamella u rupi, odakle je zabio 2 gola pre nego sto je zamenjen na poluvremenu. 

Edited by Calavera
Link to comment

Svi drugoligaši od prošle godine (koji nisu otišli u viši rang), pali prvoligaši i nesvrstani neka slobodno upadaju u drugu ligu.

42603-19982 je kod.

 

U određenom trenutku videćemo presek stanja. To bi mogao biti 10. avgust, što reče kolega Prslin. Nakon toga treba doneti odluku šta dalje, a to bi zavisilo od broja i strukture do tada prijavljenih članova.

 

Ja sam već nekoliko dana na skrnavom 2G netu na telefonu, a kako mi je to jedini prozor u svet™, trudim se da se ne bavim fantazijem, jer bih se samo iznervirao od učitavanja jedne stranice za 2-3 minuta. :D Ali od nedelje, eto i mene sa 672 varijacije postave. ;)

Link to comment

manone / krul

 

bruce / vlar / debuchy / show / zabaleta

 

mata / hazard / sanchez / matic / albrighton

 

rooney / giroud / wickham 

 

Mislim da neću više da menjam tim, bar ne do završetka prvog kola, boli me glava više.

Inače već vidim da koristim wc krajem avgusta i ubacujem Jaju i RVP.

Link to comment

Prvi nacrt Sokolovica UTD:                   

 

                        begović

        shaw     f luis     "ona prslinova kres varijanta"

sigi       tadić    ramsey      eriksen      hazard

                    RVP       zarate

 

Šta mislite o Tadiću?
Mene je uvijek oduševljavao maštovitošću i izuzetnim pregledom igre, pri tom izgleda da će izvoditi sve prekide u sotonu. S druge strane mislim da je mek za PL. Bojim se da ga štoperi/mesari tipa Huth i slični ne unište.

Uglavnom osovinu tima bi trebali da mi čine Asmir na golu, Shaw i Filipe Luis u odbrani, te Hazard i Remsey u vezi. Sve ostalo je podložno izmjenama...

Link to comment

begović

shaw f luis "ona prslinova kres varijanta"

sigi tadić ramsey eriksen hazard

RVP zarate

 

Лив Кресвел алон! Куд вам рекох...

 

Зарате одједном има смисла после Керолове повреде, мада мислим да је ту мрка капа од бодова јер ће шпица да игра Фењер™ Валенсија.

 

А Тадић је потенцијално најинтересантнији играч у првих 7-8 кола. Да је остао Ламберт или да је Џеј Родригез здрав сигурно бих га узео, овако не знам како ће се уклопити са новим центарфором. Мада, Куман их зна обојицу. На вочлисти ми је за сада.

 

manone / krul

 

bruce / vlar / debuchy / show / zabaleta

 

mata / hazard / sanchez / matic / albrighton

 

rooney / giroud / wickham

 

 

Debuchy стално добија картоне, Забалета ове године има да седи на клупи много чешће јер је доведен Сања, Матић је одличан а редак избор, за Викама нисам сигуран, ту је Флечер заправо стартер када је здрав (и то добар стартер за мање пара), Влар је супер ако не буде у Вили.

Link to comment

a što je matić dobar izbor ? nekako mi se činilo da on igra dosta povučeno, pa nema neki ofanzivni učinak. tj. kako će on da dobije poene ?

 

edit: na upravo završenom WC fantaziju bi verovato razvalio

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Šta misliš kolia će biti cijena Ekvadorcu? 6,5? 7?

I ja mislim da je Matić sjajan igrač u stvarnom fudbalu, ali u fantaziju predstavlja bačene pare.

Link to comment

ajde i ja da se okačim, ovo je verzija za današnji dan

 

Mannone (Krul)

 

Shaw Debuchy Wisdom (Shackell, Chester)

 

Hazard Ramsey Mata Arnautović (Albrighton)

 

RVP Džeko Jelavić

 

.5 u banci garantuje da ću do večeras da promenim 5-7 igrača.

 

što se tiče Debušija i kartona, ja se nekako nadam da će u Arsenalu biti manje prilika da ih dobija.

Link to comment

А Тадић је потенцијално најинтересантнији играч у првих 7-8 кола. Да је остао Ламберт или да је Џеј Родригез здрав сигурно бих га узео, овако не знам како ће се уклопити са новим центарфором. Мада, Куман их зна обојицу. На вочлисти ми је за сада.

 

ja sam po difoltu sumnjičav prema novajlijama u ligi, a i mogu mirne duše da ga preskočim za gostovanje Liverpulu. ceo Soton mi je na vočlisti za prvi transfer sezone zbog rasporeda od 2. do 12. kola. ako pristojno počnu sezonu Sotone će biti mast hev u tom periodu.

Link to comment

Matić!? :D

 

Praslin na svake 3 relevantne opcije, zvizne nekog intrudera. Što se bliži početak počeće da govori o atamskom napadu Stoka i granitnoj odbrani QPR-a.

Link to comment

3 бода скоро загарантована, уме да га завуче са 30м а у гомили голова који ће доћи из средине Челзијевог тима сигурно ће бити и пар оних који су се десили након његовог додавања.

 

За 5.5 једина конкуренција му је Дринквотер. :attention_intesifies:

Link to comment

Sad ste i mene naterali da se zajebavam s timom...

 

2014-07-24_165332.jpg

 

SOU ima odlican raspored kod kuce u prvih desetak kola. Ako Tadi™ pruzi bar deo onoga sto je radio u 'olandiji.... brrrrrr!

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...