Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Ajde bre šta dramite koji god da je uzeo ne bi se zajebao, jedino ako će da vrti antutu testove po ceo dan.

 

 

Pa nisam ja neki ultra mega zahtevan korisnik, taj se kao vise greje i krace traje baterija od ovog sa SD625 ali ne igram igrice i ostalo sto ubija potrosnju, samo vrtim Antutu i to je to... Uzecu x20, fala.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

 

:fantom:

Link to comment

Ala ste me sjebali, trebao sam Mocu poslusati... NOT!

 

Inace, x20 je po svim testovima dosta bolji od SD625, zato mi je i bilo cudno sto je jeftiniji ali nebitno sad, gotovo.

Link to comment

Ma opusti se brate zli, nema tu nekog zajeba. Ja imam helioaru, ne žalim se. Da sam imao izbor kad sam uzimao verovatno bih uzeo snapdragon. Čisto eto jer je snap snap.

 

Mada stoji da je baterija golema pa golema, a razlika na benchovima nije zaneramljiva. Sve u svemu - kakogod -_-

Link to comment

Ako se dobro sjećam, Note 4 odmah po izlasku nije ni imao SnapDragon nego su ga par mjeseci kasnije napravili jer smo mi tako tražili™.

 

Ali lagano Gli, vazda ga kasnije možeš uvaliti nekoj mitrovačkoj gospođi s pričom kako je premoćan, a ti onda kupi novi Snap.

Link to comment

Zapravo ne bih uzeo snap jer sad vidim da nije full metal unibody nego ima plastičnu trakicu kod antene, što je veliki no-no :)

Edited by Ruxin
Link to comment

Nema gospodja, nema prodaje, ima Snap da radi kao zver sa sve plasticnom trakicom kod antene. Stize danas, odradice pos'o jer nisam gejmer i koristim samo za obicne svakodnevne aplikacije + Endomondo kad trcim + nekad Maps, Here ili Waze navigacija. To je sve smijesno, ima da leti kao x20 a duze ce da traje baterija.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Obriši objektiv... tako sam ja prvi put probao kameru na Galaxy S7 i užasno se razočarao, izlazi neko mutno sranje! Kad ono, samo je trebalo da proglačam stakalce objektiva... slika super.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...