Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

Pa nisam ja neki ultra mega zahtevan korisnik, taj se kao vise greje i krace traje baterija od ovog sa SD625 ali ne igram igrice i ostalo sto ubija potrosnju... Uzecu x20, fala.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Moje iskustvo: 3 puta naručivan Xiaomi sa AliExpressa, (Redmi Note 3 i dva Note 4X), sve sa prodavnice Fantacy, sve je stiglo bez problema. Telefoni su mašine, moj Note 3 je skoro godinu dana star, bez greške radi, a i baterija i dalje jako dobro drži. Sva 3 su koštala ispod 150 eura.

 

Pouzdane prodavnice na AliExpressu za Xiaomi su Fantacy, Goldway i Xiaomi Store. Fantacy je skoro uvijek bio 20-30 eura jeftiniji, a za Goldway sam isto pročitao samo pozitivna iskustva.

 

Za 150 eura, telefon tolike veličine i sa tim hardverom mislim da nema niđe. Moji su svi SnapDragon a ne MTK, to sam izabrao nakon par pročitanih članaka, ali ne mogu se sjetiti zašto :D

Edited by pojmaš
Link to comment

Nisi ispratio posljednji momenat  :frust:  Sad je granica 75 eura, od 75 do 150 plaćamo samo PDV, a 150 i preko plaćamo prvo carinu, pa na to sve PDV.

 

Naravno, kineski šaolin majstori na paket napisu gift i cijenu 45 eura i u Poštu to niko ne provjerava.  :s_dj:  :s_dj:  :s_dj:

Edited by pojmaš
Link to comment

Tako je pojmo, bivsi prijatelju, sjebi me sa tim snapdragon umesto mediatek procesora, a taman sam bio prelomio zbog tekstova na gsmareni u korist tog x20 chipa... Sad sam zbunjen, ne znam sta mi je ciniti.

Link to comment

Bivši, ali ipak vječni, baš kao naš premijer Britva  ^_^

 

Ako si prelomio, samo naprijed, nije nužno taj MTK gori. Ionako je to sve kako ti se koji model zalomi, a i zaboravićeš na to kad te oduševi telefon. Zdravo ga koristio! 

Link to comment

Nema tu nedoumica, verzija sa Snapdragonom dobija redovni update, i golimu custom romova, za razliku od Helio Mediateck.Osim toga, optimizacija potrošnje energije je neuporedivo bolja, i samim tim baterija traje neverovatno duže.Ja punim svoj RM4x na svakih 4 dana, uz nekih 5 sati SOT, što je fenomenalno.

Link to comment

Au bokte, ja narucio ovaj Mediatek x20 ili kako vec, pre jedno 5 minuta. Da zovem da menjam, sta da radim sad?

 

pa nije Snap džaba skuplji

 

a ima i bolju kameru

 

Piši im i menjaj!

Link to comment

195 Snapdragon, 175 Mediatek. Na gsmareni debelo nahvalili taj helio x20 u odnosu na sd625 ali meni otprilike vise znace ti apdejtovi i duze trajanje baterije jer nisam neki zahtevan korisnik.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...