Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

  1. 1. Ko osvaja Tour de France 2014?

    • Jurgen van den Broeck
    • Alberto Contador
    • Rui Costa
      0
    • Chris Froome
    • Tejay van Garderen
      0
    • Bauke Mollema
    • Vincenzo Nibali
    • Joaquim Rodriguez
      0
    • Andrew Talansky
      0
    • Alejandro Valverde
  2. 2. Ko osvaja zelenu majicu?

    • Mark Cavendish
    • John Degenkolb
    • Arnaud Demare
      0
    • Andre Greipel
      0
    • Marcel Kittel
    • Peter Sagan
  3. 3. Ko osvaja belu majicu?

    • Romain Bardet
    • Ion Izaguirre
    • Michal Kwiatkowski
    • Rafal Majka
    • Thibaut Pinot


Recommended Posts

@Nemanja,

 

nisam ni ja napao Majku, sada kao, on ne zna da vozi. on covek odradjuje svoje, i to radi kako treba. ja sam samo rekao da se meni vise dopada profil bicikliste koji ide na generalni, ma kako mu bile male sanse, nego ono sto je radio Virenque nekada, ili Purito/Majka ove godine. to ne znaci da Majka i Purito numeju da voze, vec samo da je takav tip voznje ipak daleko laksi nego nekog ko mora svaki dan da ima noge.

takodje, extra su njegove dve pobede, ali sam si rekao, obe te etape su vristale da budu uzete od strane glavne grupe. problem je sto u glavnoj grupi nema ko da napadne, sem Nibalija, a njemu napad ne treba. da li ti zaista mislis da bi Majka uzeo te etape da su tu Froome i Contador(da pretpostavimo da je u nekom drugom timu i ne mora da vozi za Contadora)? uzeo bi mozda jednu, mada bi se i za nju ljudski namucio... ovako gledamo Nibalija koji uzme minut na svakoj brdskoj glavnim konkurentima, i onda lagano izveze do vrha. covek se nije oznojao posteno jos na ovom Touru, jer da je samo jednom zagrizo do maximuma, nekako sumnjam da bi ga Peraud ispratio.

 

 

 

 

a inače, ono za šta si ga najviše uzeo na zub--ona etapa kad je bio u begu sa Martinom--to nema boga da nije bila Lefeverova odluka. takvi potezi nisu stvar trenutne inspiracije dva timska druga dok ćaskaju u pelotonu, to im DS smisli dan ranije. na kraju, Kvjat je tipičan puncheur i all-rounder, ne može on da se meri merilima niti kandidata za podijum na GTu niti merilima kandidata za tačkastu majicu.

 

mislim da je ova etapa psihicki opalila Cvetkovskog. nije imao noge da odradi etapu do kraja, a istrosio je gomilu snage... i onda posle niti bi da ide na belu, niti ima snage za etapu, a ni tim ne zna kako da ga tretira... mnogo onoga sto mu Nemanja zamera je meni se cini i do pogresnih odluka tima, tesko da je on sam odlucivao sta ce da radi na kojoj etapi

Link to comment
  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

Majka nije u begu, znaci tackasta ce se deliti na Hautacamu. grupa ima sada jedno brdasce, pa se polako spremaju za Tourmalet(jos nekih ~25km imaju do pocetka uspona)

Link to comment

Nibali krenuo na 10km pre kraja jebote!!!

 

Horner napao, Nibali oma ubatio, ali jedini... ako ovo izveze do kraja, onda je stvarno car :Hail:

 

edit; gleda li ko ovo seme mene? :D

 

edit2: otpalio je i Hornera :lol:

Edited by freakns
Link to comment

gledam ja, ali nešto sam umereno do znatno nezainteresovan :D

kako nezainteresovan jbt?! pa covek je skinuo minut za kilometar :D

 

jebemti i povrede i padove i sve... zamisli ovo sa Froomeom i Contadorom?!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...