Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

u istoj sezoni etapa na Giru i Touru, bravo! ! !

 

 

sutra ocekujem da nam Nibali priredi 1™ spektakl, da jos dominantnije razvali Valverdea

Link to comment
  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

eh, i da manje zaostaju za Nibalijem nema šanse da bi ga napali na etapi koja se završava spustom, malo ko se bolje spušta od njega. sutra i prekosutra su  bolje prilike, mada mnogo će više da se bore za podijum nego za žutu...

Link to comment

svaka cast majki, ali ono hvatanje i odgurivanja od motora je bilo prilicno nesportki. tako da mi malo smrducka ova pobeda i pored toga sto ne znaci da mu je to donelo odlucujucu prednost.

Link to comment

Rafal ispreseco™ konkurenciju :Hail:

 

A ne zezaj, mislim jeste se odgurnuo, al nije mogao da dobije ni 2 desetinke sa tim.

 

 

Valverde se provukao.

Link to comment

svaka cast majki, ali ono hvatanje i odgurivanja od motora je bilo prilicno nesportki. tako da mi malo smrducka ova pobeda i pored toga sto ne znaci da mu je to donelo odlucujucu prednost.

 

Jaka prednost u pm. To je manja pomoć nego kada te gurkaju navijači s leđa na brdu.

 

Majka je pustio na prvom brdu Rodrigueza da pokupi 10, na drugom mu je pustio da uzme poene ispred njega, bez borbe, na trećem je "kao" probao da šprinta, a onda ih je prosuo po putu sve. Na sve ovo bio je šesti na Giru, a nije ni trebao da bude ovde.

 

Nisam siguran da će zadržati tačkastu, mislim da će to Nibali da zaključa sutra, pobedom. Danas je uzeo dosta poena.

 

Nego, gde je onaj što je tvrdio da Saxo nema tima. Majka, Rogers, Roche i na to se povredio prvi brdaš Contadora Hernandez. Vrlo slab tim... :blink:

Link to comment

Valverde se provukao.

 

Nije se provukao, nego to donosi iskustvo. Ne volim ga, nije ispunio svoj potencijal, ali...

 

edit. Recimo Majka vozi jako iskusno za tako mladog vozača. Imaš kao kontra primer njegovog sunardonika, koji vozi kao da je apsolutni početnik.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Jaka prednost u pm. To je manja pomoć nego kada te gurkaju navijači s leđa na brdu.

 

 

jos jednom, vec sam pojasnio. me mislim da mu je donelo bilo kakvu prednost. prosto je bilo ruzno. meni. dozvoljavm da je tebi bilo simpaticno. kada ga navijec gurne, vozac nema nikakav uticaj na to i to je van njegove volje, moze samo da smeta. kada se vozac namerno, sa predomisljajem, svesno uhvati za motor, cak ne i da zadrzi ruku dok uzima vodu, to je u najmanju ruko nesportski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...