Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

po Duletovim recima, koliko se secam bila je utakmica sa Galatom u Areni pred punim tribinama, da je organizacijom utakmice Partizan otisao u minus, tako da po Duletu da se prodajom karata ne ostvaruje ni 20% budzeta to i ima nekog smisla, samo mi se cini da je to kod Zvezde malo drugacije posto Covic rece da se od pojedinih utakmica uzimalo i do 100k eura...jbg neko laze

 

napisaste da ce neki igraci i otici, cini mi se da ce medju prvima otici Lazic, zasluzio je, do pre povrede tj do pre mesec dva bio je jedan od najkonstatnijih igraca, ogroman napredak, iskreno ce mi biti zao ako ode, voleo bih takvog igraca uvek u timu

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar nije Čoki pričao da po Ulebovom fin fer pleju, sopstveni prihodi kluba moraju da pokriju 30 ili 50% budžeta, ne sećam se, znači prihod od karata, prodaja igrača itd, ne računajući sponzore i donacije. Sve u sklopu kukanja koliko nas u tom smislu ošteti svaka EL utakmica bez publike

 

Mislim 40% iz sopstvenih prihoda. Tesko ce se to odrzati ber friziranja papira i to ne zbog nas vec zbog nekih ekipa koje tuku po 25+ miliona budzet. Od ulaznica na broju utakmica koliko smo mi ove godine igrali moze da se zaradi mnogo vise nego sto se kod nas misli, samo sto su i te zarade godinama bile predmet spekulacija i prikrivanja pravih iznosa. Ako je verovati finansijskim izvestajima koje smo pokazivali tokom sezone, samo 12 evroligaskih utakmica u popunjenoj Areni je negde oko milion evra zarade.

Link to comment

po Duletovim recima, koliko se secam bila je utakmica sa Galatom u Areni pred punim tribinama, da je organizacijom utakmice Partizan otisao u minus, tako da po Duletu da se prodajom karata ne ostvaruje ni 20% budzeta to i ima nekog smisla, samo mi se cini da je to kod Zvezde malo drugacije posto Covic rece da se od pojedinih utakmica uzimalo i do 100k eura...jbg neko laze

 

Laze Vujosevic sigurno. Ja imam direktnu informaciju iz kluba da se po tekmi uzimalo od 50-100K u zavisnosti od prodaje karata. I verujem u to tj. u kompetentnog coveka koji mi je rekao.

Link to comment

sa partizanom je bio problem što je trećina plaćala karte, trećina dobijala za dž, a trećina kupovala od ovih prethodnih (i sezonske i individualne). naravno da tu klub završi u minusu™

Link to comment

Pricao mi ortak kako mu na ulazu na utakmicu Partizana uzmu celu kartu, umesto da je, jelte, iscepaju, a da vlasnik zadrzi ostatak. I posle se neko cudi zasto na utakmicama Partizana cesto bude probijen kapacitet, masa stoji na ulazima, a oni koji imaju svoja mesta ne mogu da se probiju do njih.

Link to comment

Pricao mi ortak kako mu na ulazu na utakmicu Partizana uzmu celu kartu, umesto da je, jelte, iscepaju, a da vlasnik zadrzi ostatak. I posle se neko cudi zasto na utakmicama Partizana cesto bude probijen kapacitet, masa stoji na ulazima, a oni koji imaju svoja mesta ne mogu da se probiju do njih.

 

Nikad mi se ovo nije desilo. Ali postoji hiljadu drugih načina na koji u Pionir može da uđe bar još 2000 ljudi, treća utakmica a i četvrta je dokaz za to. 

 

Ali oni koji misle da to važi samo za Partizan su u opasnoj zabludi.

Link to comment

Nikad mi se ovo nije desilo. Ali postoji hiljadu drugih načina na koji u Pionir može da uđe bar još 2000 ljudi, treća utakmica a i četvrta je dokaz za to. 

 

Ali oni koji misle da to važi samo za Partizan su u opasnoj zabludi.

Meni su jednom uzeli sezonsku "samo da uvedu neke ortake", pa mi je vratili.

Link to comment

Zvezda je svoje neprivilnosti resila nakon onog nesrecnog Galatasaraja, januara 2013., kada je masa ljudi usla bez karte, a mnogi sa kartom nisu usli. Posle toga nekih vecih nepravilnosti nije bilo, niti su Pionir ili Arena ikada posle toga prenatrpavani.

Link to comment

Meni su jednom uzeli sezonsku "samo da uvedu neke ortake", pa mi je vratili.

 

Pa to je jedan od hiljadu načina. On je rekao za ovo za cepanje karata. Sezonske su jedan od najstarijih načina. Uđe 10 ljudi, jedan izađe kroz službeni ulaz sa 10 sezonskih, uđe novih 10 itd itd, tako se godinama ulazilo na EL. A sezonska u prvim godinama EL za navijačke grupe je bila pazi sad 1500 dinara.

Link to comment

Zvezda je svoje neprivilnosti resila nakon onog nesrecnog Galatasaraja, januara 2013., kada je masa ljudi usla bez karte, a mnogi sa kartom nisu usli. Posle toga nekih vecih nepravilnosti nije bilo, niti su Pionir ili Arena ikada posle toga prenatrpavani.

 

Možda ali grupe i dalje dobijaju karte za džabe.

Link to comment

Pa to je jedan od hiljadu načina. On je rekao za ovo za cepanje karata. Sezonske su jedan od najstarijih načina. Uđe 10 ljudi, jedan izađe kroz službeni ulaz sa 10 sezonskih, uđe novih 10 itd itd, tako se godinama ulazilo na EL. A sezonska u prvim godinama EL za navijačke grupe je bila pazi sad 1500 dinara.

Mene buni malo ovaj službeni ulaz. Mislim, čemu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Možda ali grupe i dalje dobijaju karte za džabe.

 

Mozda, ali su ta mesta za njih rezervisana, pa se toliko karata manje nadje u prodaji, i onda nema stajanja na ulazima, niti se karte uzimaju cele pa ponovo prodaju vise puta, vec svako ima svoje mesto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...