Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

I takvi, sa sve Andrejom, Andrićem, Bezbradicom, Daloom i Muslijem, dobićete Deju Radonjića u finalu KLS-a, verovatno sa 3:1.

plus je'an.

Doduse,bice 3:2...

Link to comment

Za očekivati je da Milutinović ima bar dabl-dabl protiv nas u svakom derbiju.

Da. Za ocekivati je 15+ poena protiv zvezde, iako je rec o najbezmudijem igracu, uz Simonovica, koji je igrao u poslednje vreme u kkcz.
Link to comment

Dok navijaci zvezde standardno mudima ciste cipele. Bilo bi neke epske pravde da milutinovic odigra odlicno nakon sto su ga najurili iz kluba iako je imao dobru sezonu.

Link to comment

Dok navijaci zvezde standardno mudima ciste cipele. Bilo bi neke epske pravde da milutinovic odigra odlicno nakon sto su ga najurili iz kluba iako je imao dobru sezonu.

Najurili? Decko bukvalno nije hteo da trenira u sta sam se sam uverio kad sam bio na Zlatiboru...Kari trazio da mu ponude novi ugovor i nakon sto je dobio dobru platu decko resio da ladi jaja...

Link to comment

Dok navijaci zvezde standardno mudima ciste cipele. Bilo bi neke epske pravde da milutinovic odigra odlicno nakon sto su ga najurili iz kluba iako je imao dobru sezonu.

 

Dobru sezonu? U finalnim utakmicama bio je Lipovij™.

Link to comment

Dok navijaci zvezde standardno mudima ciste cipele. Bilo bi neke epske pravde da milutinovic odigra odlicno nakon sto su ga najurili iz kluba iako je imao dobru sezonu.

o cemu ti pricas?

Link to comment

Dok navijaci zvezde standardno mudima ciste cipele. Bilo bi neke epske pravde da milutinovic odigra odlicno nakon sto su ga najurili iz kluba iako je imao dobru sezonu.

Ne moraju da mi se vuku muda po podu da bih video da je neko bezmud kosarkas. A Milutinovic je upravo to.

 

Potpisite ga, bu'te vidili sami.

Link to comment

Zar nije za njega bila prica da je imao potpisan dobar ugovor, koji je Covic hteo da prepolovi? decko nije pristao na to i zbog toga je popio tribinu. Naplatio je pare iz ugovora, ali zbog toga nije igrao?...uopste nije bio los u tom periodu, kakav je sad posle 2-3 godine je upitno...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...