Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Prioritet crno-belih je trenutno ostanak kapitena koji je propustio veći deo prošle sezone zbog teške povrede.

"Prošlog leta kada nije bio plaćen, Dragan glatko odbio daleko veću ponudu Crvene zvezde i ostankom jasno pokazao ljubav prema klubu. Ali, ljubav i zanos imaju svoje granice", rekao je Vujošević za Novosti.

"Sasvim je normalno da očekuje da uprava ispoštuje ugovor. Jer, zbog čega bi se i potpisivao, ako se ne poštuje. Mislim da je logično da Dragan ostane u Partizanu i tu dovrši rehabilitaciju, a ne da ide na „otvoren“ ugovor u Mega Vizuru", dodao je trener Partizana. 

 

Šampion je u teškoj finansijskoj situaciji, a uglavnom zbog toga kruže mnogo glasine u vezi sa klubom.

 

"Javno smo pričali da imamo finansijske probleme koji se sada svesno multiplikuju s namerom stvaranja slike da ne mogu da budu rešeni. Zbog toga se u jednom mediju, koje je nedavno plasirao i neistinu da porodica Janakopulos hoće da kupi Partizan, sada pušta priča da Milosavljević ucenjuje klub, što je, takođe, potpuna neistina", jasan je Vujošević. 

 

Prvo pojačanje crno-belih ovog leta je Andreja Milutinović, a sledeće bi mogao da bude Edo Murić

 

"Pokazali smo interesovanje njega, kome bi Partizan sigurno bio stepenik na više u karijeri. Svesni smo da je jako mnogo manipulisanja i zbog toga ćemo direktno razgovarati sa Murićem, bez „prevodilaca“, koji očigledno prevode priču onako kako njima odgovara", rekao je trener Partizana. 

 

Klub iz Humske je želeo i Nemanju Dangubića, ali se on odlučio za najvećeg rivala. 

 

"Žao mi je što nije došao, jer sam i javno rekao da je naša želja i koliko je prirodno da zaigra za nas. Ali, ne bih opet da objašnjavam zašto je Partizan prirodna sredina za njega, kako mu ne bih otežavao situaciju", istakao je Vujošević. 

Link to comment

ne verujem da se ovde uopste raspravlja o njemu...to je odlican indikator u kakvoj se buli nalazimo trenutno

 

 

Ja ću ipak sačekati još neko ime, pa da onda procenim. Svake godine smo imali po jedan, čak i dva ovakva potpisa. U odnosu na Bezbradicu od prošle godine, ovaj je vrh.

Link to comment

Nestalo slova N, pa su ga iskombinovali skalpelom od jednog W? Ekonomu jednu ljutu...

 

A od viška od W isekao pa stavio na C da postane Ć. Ništa se ne baca.

Link to comment

A od viška od W isekao pa stavio na C da postane Ć. Ništa se ne baca.

Naravno, stezanje kajsa maksimalno ove sezone ... Cuo sam da ce na tajmautu opet igraci piti kiselu vodu iz velikih zelenih flasa (u krug)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...