Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

aj da i razumem (ne i da opravdam, naravno) sto skidaju prohujalo sa vihorom ili rodjenje nacije, jeste to belacka rasisticka povlascena samoziva perspektiva pa aj da se ne promovise kad vec omladina nije sposobna za istorijski kontekst i otklon. al ovo mi je bas je-bo-te!!!

 

potpuni je majndfak nivo nerazumevanja u slucaju falicnog pansiona. jedina poruka ove zabrane je - pravda za bigote i rasiste - i oni su ljudi. 

Edited by adam
Link to comment

zavrsice se tako sto ce se mnogi sledbenik PK odreci svoga dede jer je trazio da ima seks sa babom iako joj zauzvrat nije pruzio orgazam. 

 

Link to comment

Ja bi zabranio Rocky 1-3 to je sve puno rasizma... U prva 3 dela, bije crnce, mislite da je to slučajno? Pa ne, time se pokazuje supremacija bele rase, u trecem delu mu cak i crnac postane trener, to je alegorija za roba koji mu služi... Jasan rasizam, samo ako neko hoce da gleda... :fantom:

Link to comment
2 hours ago, adam said:

pa aj da se ne promovise kad vec omladina nije sposobna za istorijski kontekst i otklon

 

Možda pojedinačno i najbitniji faktor predstave - vrijeme dešavanja. 

 

Indijci su [već] unaprijedili kinematografiju da svaki pripadajući kadar u filmu nosi CGI flag. :Jova:

 

 

 

Link to comment

https://www.dezeen.com/2020/06/10/the-cass-architecture-design-school-renamed/

 

Quote

 

London Metropolitan University has announced that it will be renaming The Sir John Cass School of Art, Architecture and Design to remove the name of the prominent slave trader.

 

The Sir John Cass School of Art, Architecture and Design at London Metropolitan University, which is commonly known as The Cass, was named after a 17th-century slave trader. The organisation will now be renamed.

"Following consultation with the students' union, staff, and our board of governors we have taken the decision to remove the name of Sir John Cass from our Art, Architecture and Design School," said Lynn Dobbs, vice-chancellor of London Metropolitan University, in a statement published on the university's website.

 

 

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Ja bi zabranio Rocky 1-3 to je sve puno rasizma... U prva 3 dela, bije crnce, mislite da je to slučajno? Pa ne, time se pokazuje supremacija bele rase, u trecem delu mu cak i crnac postane trener, to je alegorija za roba koji mu služi... Jasan rasizam, samo ako neko hoce da gleda... :fantom:

 

Sve moze ali ako mi neko pipne "To Kill a Mockingbird" ima krvi da im se napijem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...