Jump to content
IGNORED

Politička korektnost


čekmeže

Recommended Posts

16 minutes ago, mirjam said:

 

Onda neki muskarac pita - a jel nema neki bese naziv za osobe sa testisima kako ono bese ...

 

 

osobe sa testisima. ili muskaci i ostale osobe koje imaju testise. ejakulacija je non-sequitur u tvom primeru. 

Link to comment

a sta je sa onim cis muskarcima sto ne mogu da ejakuliraju ili namerno nece? 

 

ovako mozemo do beskonacnosti :laugh:

Edited by mustang
Link to comment

malo šta na društvenim mrežama je toksično kao ta trans ekipa, da budem precizniji, trans žene ekipa.

 

jezivo je šta sebi dopuštaju u borbi za svoja prava koja nedvosmisleno zaslužuju, da je to dovelo do toga da kreće ubilačka histerija kada se neko usudi da samo postavi neko dodatno pitanje na tu temu, a da ne pominjem kada krene priča o nekim ozbiljnim problemima i zloupotrebama, što je itekako prisutno u pomenutoj zajednici

 

ovo sa JKR je samo ogolilo celu priču 

 

Link to comment
1 minute ago, mustang said:

imas neke primere posto ne znam na sta konkretno mislis

Mislim da je Kanada bila u pitanju. U sigurnu kuću za žene, gde su bile silovane i zlostavljane žene je ušla trans žena, u stvari muškarac koji se izdaje za trans ženu. I onda je ta spodoba išla sa erekcijom po kući i zabavljala se gledajući reakcije tih nesrećnih žena. Kada su ga-ju izbacili iz kuće, morali su da ga-je vrate jer im je zaprećeno da će ostati bez finansiranja i da će ih zatvoriti. Mislim da se ta osoba bukvalno hvalila na nekoj od društvenih mreža time što je šetala sa erekcijom i izazivala reakcije kakve je izazivala.

 

O trans ženama u sportu bolje i da ne počinjem, bukvalno najsigurniji put da se uništi ženski sport. 

 

I kad neko ovakve slučajeve dovede u pitanje, kreće histerija i lepljenje TERF etiketa, pretnje i da ne pominjem. 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Mislim da je Kanada bila u pitanju. U sigurnu kuću za žene, gde su bile silovane i zlostavljane žene je ušla trans žena, u stvari muškarac koji se izdaje za trans ženu. I onda je ta spodoba išla sa erekcijom po kući i zabavljala se gledajući reakcije tih nesrećnih žena. Kada su ga-ju izbacili iz kuće, morali su da ga-je vrate jer im je zaprećeno da će ostati bez finansiranja i da će ih zatvoriti. Mislim da se ta osoba bukvalno hvalila na nekoj od društvenih mreža time što je šetala sa erekcijom i izazivala reakcije kakve je izazivala.

 

O trans ženama u sportu bolje i da ne počinjem, bukvalno najsigurniji put da se uništi ženski sport. 

 

I kad neko ovakve slučajeve dovede u pitanje, kreće histerija i lepljenje TERF etiketa, pretnje i da ne pominjem. 

 

ovo je brutalno neljudski

Link to comment
9 hours ago, radisa said:

Ja mislim da ona treba da ispašta jer je rekla nešto što se ne sviđa jednom delu društvenog meinstrema... Javna je ličnost, njene izjave vređaju određenu grupu ljudi, i treba sad da pati zbog toga... Mogli bi i muža da joj otpuste, ako radi negde, kakav je to način da priča ovkve stvari koje vređaju...

 

:fantom:

:rolf:

Link to comment
On 29.12.2017. at 21:05, mlatko said:

Izbila bi svetska akademija nepojmljivih razmera.

 

1 vizionar™... :)

Edited by iDemo
dupli / greshkom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...