Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo mi je bezveze ovo s Radonjicem. Nije mu trebalo. Ruzno je.

 

Jos vise mi je bezveze ovo s kartama. To je skandalozno.

Sta sa Radonjicem?

Link to comment

Verovatno trebao da baci baklju kad ovi krenuli da pevaju i da se okrene i ode kući. Mislim preterujete. Blažič je idiot i tu nema govora ali ovo za Radonju mislim da je smešno.

Edited by Moća
Link to comment

Sta sa Radonjicem?

 

 

koje s radonjicem?

 

ponašao se kao dingospo sa bakljom umesto sa monoklom, i uživao u prelepoj melodiji koju su mu ispevali najverniji...

Link to comment

Verovatno trebao da baci baklju kad ovi krenuli da pevaju i da se okrene i ode kući. Mislim preterujete. Blažič je idiot i tu nema govora ali ovo za Radonju mislim da je smešno.

mogo je valensija i nesto drugo da kaze,npr "pustite njih,veceras je nase vece".dokazo bi svoje gospodstvo.no tako je kad dobijes idola.i zasto je onda blazich idiot kad njegov trener ne ume da se kontrolise a nema secernu boles
Link to comment

Malo mi je bezveze ovo s Radonjicem. Nije mu trebalo. Ruzno je.

 

Jos vise mi je bezveze ovo s kartama. To je skandalozno.

Za karte nije prvi put,i svaki je velika sramota.

Link to comment

Bilo bi drugačije da je Radonjić pevao, ali koliko vidim nije. U situaciji u kojoj par hiljada ljudi nešto skandira, dopingovani ko zna čime, ne verujem da je Radonja imao neki poseban izbor. 

 

Msm, da ga je neko pitao šta bi masa da peva, balada o tome kako je on jebao svinju sumnjam da bi bila na listi njegovih prioriteta.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

mogo je valensija i nesto drugo da kaze,npr "pustite njih,veceras je nase vece".dokazo bi svoje gospodstvo.no tako je kad dobijes idola.i zasto je onda blazich idiot kad njegov trener ne ume da se kontrolise a nema secernu boles

 

uf, kad si već kod toga "večeras je naše veče", ne mogu a da se ne setim još jednog balkona...

 

http://www.youtube.com/watch?v=GINiKFRpB7U

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...