Jump to content
IGNORED

YFFootball 2014


Recommended Posts

Opa pa vi izgleda ovo ozbiljno a?

Puno sreće i da freak pobedi!

 

 

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

to veljo care, imas pivo!

 

 

Evo i mene. Sistem igranja mi nije jasan, no dobro, zasto jednostavno, kada moze komplikovano.

a nije da si do sada nesto razumeo pa si me opet dobio u finalu :(

 

 

 

samo da pojasnimo:

1) nema keepera iz prve dve runde

2) ne moramo da ostavljamo keepere ako nećemo

 

tačno?

1) tacno

2) ne vidim svrhu da ne ostavljas keepera, ali overall, da, mislim da ne moras ostavljati keepera

Edited by freakns
Link to comment
  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    39

  • Apollo Creed

    35

  • zoki

    23

  • freakns

    21

 

Dozvoljeni su trejdovi za draft pikove. Nije moguće trejdovati draft pick koji je rezervisan zbog odabranog keepera (pre drafta), tj nije moguće birati keepera sledeće sezone ako on upada u draft pick koji je trejdovan.Dozvoljeni su trejdovi za draft pikove. Nije moguće trejdovati draft pick koji je rezervisan zbog odabranog keepera (pre drafta), tj nije moguće birati keepera sledeće sezone ako on upada u draft pick koji je trejdovan.

 

Da li je moguce trejdovati igraca/e za draft pick(s) ili samo draft pick(s) za draft pick(s)?  I ako je moguce trejdovati igrace za picks, mozes li da trejdujes one iz prve 2 proslogodisnje runde koje ne mozes da zastitis kao keepers?

 

Nije mi jasan ovaj keeper bez keepera, ono pre toga je bila uobicajena stvar. -_-

Ja sam bio ranije u keeper ligama i nikad nisi morao da imas keeper igrace ako nisi hteo.  Ja sam tako  jednom usao u draft bez keepera jer sam zaboravio da ih izaberem :lolol:  :isuse:

Link to comment

 Zadrzavali smo naravno igrace iz prvih rundi.

 

Meni baš zanimljivije obrnuto, nekako se podrazumeva da ćeš u prve dve runde uzeti dobrog igrača (i uvek će ih biti), ovde mu keeperi dođu kao nagrada za dobro draftovanje u kasnijim rundama...

Link to comment

Jos jedno pitanje:

-ako zadrzim tri keepera kad krecem da draftujem-od 4. runde ili ...?

Jel ima sanse da neko odgovori na ovo pitanje gore,da znam dal i koliko kipera da zadrzim...

Link to comment

Jel ima sanse da neko odgovori na ovo pitanje gore,da znam dal i koliko kipera da zadrzim...

 

zavisi kojeg keepera si zadržao. ako si zadržao keepera kojeg si draftovao u 4. rundi na primer, tada gubiš pravo biranja u 4. rundi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...