Jump to content
IGNORED

YFFootball 2014


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    39

  • Apollo Creed

    35

  • zoki

    23

  • freakns

    21

Milsim da znam odgovor, verovatno negativan po mene, al ipak da pitam..

 

Da li imam pravo na keepera ako sam igrača pustio u toku sezone? Pitam za Devontu Freemana, draftovao sam ga u 8. krugu, jel će biti moj keeper ili ostaje kod onoga kog koga je završio sezonu?! :unsure:

Link to comment

Milsim da znam odgovor, verovatno negativan po mene, al ipak da pitam..

 

Da li imam pravo na keepera ako sam igrača pustio u toku sezone? Pitam za Devontu Freemana, draftovao sam ga u 8. krugu, jel će biti moj keeper ili ostaje kod onoga kog koga je završio sezonu?! :unsure:

 

mislim da znaš odgovor 

Link to comment
  • 2 weeks later...

dao sam vam 3 kola fore, i opet sam vas pobio ko zeceve... tststs... amateri bre!

 

kolo pre kraja, Lex, onaj pokvareni navijac Caroline i bog fantasy-ja, tj ja, smo u playoffu...

 

van playoffa su odavno vec teacher i Ros :lol: dzabe je teacher i pravila pakovo... 

 

preostala tri mesta u playoffu, Popularni Smesko(koj je taj? nikada ga ne upamtim :D), Makedonce Devojce i Bartuc sa pobedama obezbedjuju playoff... njihove kikseve cekaju Zoki, Ikar i Lazni

 

samo bih istakao da je jedini tim koji je usao u playoff u poslednje tri godine Retired Pirates... da se zna ko dominira ligom, molim lepo

Link to comment

titjer sa njegovim izmisljenim QB... mene je tako dobio u finalu pre par godina godine, na prevaru... startovao jebenog Matt Moore-a u finalu. covek je te godine imao 15TD, 10INT i 15 fumbleova... u finalu je zato imao 3 ili 4 TD, 0 INT i 0 fumbleova... sedis, gledas i ne verujes. 

Link to comment

titjer sa njegovim izmisljenim QB... mene je tako dobio u finalu pre par godina godine, na prevaru... startovao jebenog Matt Moore-a u finalu. covek je te godine imao 15TD, 10INT i 15 fumbleova... u finalu je zato imao 3 ili 4 TD, 0 INT i 0 fumbleova... sedis, gledas i ne verujes. 

 

Ova sezona je za sada najludja sto se tice QB pozicije.  Kad pogledas sve QB koji su bili rangirani kao najbolji u avgustu, svi su truba sto zbog lose forme, sto zbog povrede (licne ili najboljih receivera), sto zbog kombinacije oba.

Rodgers, Luck, Romo, Peyton (i Eli takodje), Rothliesberger, Brees, cak i Ryan i Tannehill.  Cast favoritime cuvaju Brady, Cam, i donekle Dalton i Palmer.  Za to vreme caruju likovi kao sto su Bortles, Carr, Winston, Fitzpatrick, Alex Smith...

Link to comment

Nesrećni Zoki Zoća je ubiven sa 100-ak razlike, PO i ove sezone. :fantom:

Ovim putem pozdravljam Tićera i citiram njegovu briljantnu misao sa draft day-a povodom Allena Robinsona: "nece ti taj videti lopte pored Thomasa." :0.6:  Posle mi isti  nudio neki suludi trejd za ovog sto nece videti lopte,how yes no... :lolol:

Link to comment

Nesrećni Zoki Zoća je ubiven sa 100-ak razlike, PO i ove sezone. :fantom:

Ovim putem pozdravljam Tićera i citiram njegovu briljantnu misao sa draft day-a povodom Allena Robinsona: "nece ti taj videti lopte pored Thomasa." :0.6:  Posle mi isti  nudio neki suludi trejd za ovog sto nece videti lopte,how yes no... :lolol:

 

bah, moram da snizim vrednost jednoj od meta najboljeg qb-a u ligi... 

Link to comment

Nesrećni Zoki Zoća je ubiven sa 100-ak razlike, PO i ove sezone. :fantom:

Ovim putem pozdravljam Tićera i citiram njegovu briljantnu misao sa draft day-a povodom Allena Robinsona: "nece ti taj videti lopte pored Thomasa." :0.6: Posle mi isti nudio neki suludi trejd za ovog sto nece videti lopte,how yes no... [emoji38]ol:

Mene je Stafford naguzio prošli GW i izbacio iz borbe za PO, ovo je samo šlag na tortu :cry:
Link to comment

freak, 5 td-a bortles. ovo nije normalno.

cuti, pobedio si makar... titjer i njegovi izmisljeni QB, to ti je ko Vucic i njegova vlada. sta god da debili urade, za Vucica ispadne dobro. tako i titjer sa QBs uzetim u 15. rundi...

 

inace, Bartuc u dupe da me ljubi sto sam igrao posteno do kraja iako sam bio u play-offu, i dobio ikara, inace play-off video ne bi, kao sto su svi i ocekivali.

 

http://prntscr.com/9buuet

 

aj ti pokvareni navijacu Caroline lepo u doigravanje :lol: ali trudio si se, nije da nisi :P

Link to comment

aj ti pokvareni navijacu Caroline lepo u doigravanje :lol: ali trudio si se, nije da nisi :P

 

Pokenjam se obilato na onoga ko izmisli tu kretensku tiebreak proceduru :isuse:

 

Nista, kao i u svemu drugom u zivotu, moracu svaki uspeh da ostvarim na najtezi moguci nacin... :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...