Jump to content
IGNORED

YFFootball 2014


Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    39

  • Apollo Creed

    35

  • zoki

    23

  • freakns

    21

Taj vaš 1/2 par je sramota ove lige... :thumbdown:

Ali svakako 1 masivan  :ziga: za startovanje Đonija fuzbala  :lolol:

 

jbg, rizik. startovaću ga i u finalu, čisto da dam fore nedozrelom protivniku :fantom: 

Link to comment

jbg, rizik. startovaću ga i u finalu, čisto da dam fore nedozrelom protivniku :fantom:

 

S obzirom kakva mi je RB situacija, mozes slobodno da startujes Brady Quinna ili Brandon Weedena i opet ces da pobedis.

Link to comment

S obzirom kakva mi je RB situacija, mozes slobodno da startujes Brady Quinna ili Brandon Weedena i opet ces da pobedis.

sere ga ko foku bre... Apollo i ja gubimo u 1/4finalu sa 101 i 99 poena, a proserenko prodje u finale sa 61...

imao je najmanje poena u ligi i drugi skor. i posle ce da kaze kako ne pakuje rezultate... pffff, yeah, right

Link to comment

koji cripple fight u finalu, sunce ti kalajisano...

 

kakva partija Dallasa zato, auuuuu... massive respect za ovaj tim. ne volim ih, ali covek mora da uziva kada u ovoj ligi sa Godellovim pravilima gde QB ne sme popreko da se pogleda, run first team izdominira

 

Phila i NO bez play offa :o

 

vrlo interesantan vikend, ali realno slabo kvaliteta bilo. San Diego napravio super preokret, ali nije bila extra kvalitetna tekma. Phila se samoubila sa Sanchizom, Detroit i GB dali sve od sebe da izgube, ali Lovie i Lovie spirit in Chicago im nisu dozvolili...

 

bice zato extra playoff... Zona, Seattle, Detroit svi se D timovi, GB igra solidnu D, Dallas je run first team... samo da neke bogalje iz nase divizije ne usere da dobiju nekoga jos...

 

edit: ovo trebalo u nfl temu, ali koga briga, nije da i ono neko cita :D

Edited by freakns
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...