Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

„Ono što je izvesno jeste da se u to nešto ne vraćam i da sam od 30. juna slobodan igrač“, kaže doskorašnji levi bek nečega koji bi mogao da započne treći mandat u Humskoj 1

 

Ono što sa sigurnošću mogu da kažem jeste da počinjem pripreme sa Partizanom. Putovaću sa ekipom na Zlatibor, a šta će se dalje dešavati zaista ne mogu da predvidim. Naravno da je otvorena opcija povratka, međutim, ne bih voleo da prejudiciram stvari, pošto bi o eventualnom angažmanu trebalo da se izjasne trener i predsednik. Znate kako to već ide“, predočio je Aleksandar Lazevski.

 

 

e pa lepo bi bilo, dobra zamena za lomića   :thumbsup:

naravno, sad ćete da kenjate da je džiber itd...ali da je bolji od lomića - bolji je.

Edited by Goranz
Link to comment

Ma neka je dziber,  Volkov ne igra nista vec dosta dugo, dajte Lomaru.

+1

 

polako se popunjavamo, dajte rnu ili srdju i spremni dočekujemo kvalifikacije. još da nadjemo nekog nadri-lekara da uradi ninkari lobotomiju i na konju smo

Link to comment

 

„Ono što je izvesno jeste da se u to nešto ne vraćam i da sam od 30. juna slobodan igrač“, kaže doskorašnji levi bek nečega koji bi mogao da započne treći mandat u Humskoj 1

 

Ono što sa sigurnošću mogu da kažem jeste da počinjem pripreme sa Partizanom. Putovaću sa ekipom na Zlatibor, a šta će se dalje dešavati zaista ne mogu da predvidim. Naravno da je otvorena opcija povratka, međutim, ne bih voleo da prejudiciram stvari, pošto bi o eventualnom angažmanu trebalo da se izjasne trener i predsednik. Znate kako to već ide“, predočio je Aleksandar Lazevski.

 

 

e pa lepo bi bilo, dobra zamena za lomića   :thumbsup:

naravno, sad ćete da kenjate da je džiber itd...ali da je bolji od lomića - bolji je.

 

Jbg, zbog Lazevskog maderaši još uvek nisu prodali mladog Lazovića.

Link to comment

Secam se kad se Lomic vratio prvi put da sam bio u fazonu "kakav Lomic, rupetina, nula" , i da je sjajno odigrao tada. Posle toga u Dinamu sam ga pratio, i mislim da moze da zabode pristojan ugovor preko bez problema. Totalno mi je nerealna prica da opet dodje kod nas. Jedino ako je zbunjive prirode pa ga nesto na prepad uhvatimo.

Svakako bi bio ogromno pojacanje.

 

Takodje ovo odusevljenje oko Tubica mi nije jasno. Ne kazem da je los, prosto slabo sam ga gledao, a vidim ljudi odusevleni, a kapiram da su Krasnodar gledali samo u preletu kanala na tv-u.

Link to comment

tubić na jednoj strani, ostoja i vranje na drugoj. nadam se da je sada oduševljenje jasnije

 

+1

Ja Tubica od kada  je otisao u pecalbu nisam gledao nijednom, ali sam ovu dvojicu careva gledao mnogo vise nego sto sam zeleo.

Link to comment

+1

Ja Tubica od kada  je otisao u pecalbu nisam gledao nijednom, ali sam ovu dvojicu careva gledao mnogo vise nego sto sam zeleo.

jednostavno rečeno.

 

ova dvojica da zaigraju u tom krasnodaru ne bi stigli do više odigranih utakmica od jedne.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

- Većina od igrača o kojima se priča i piše poslednjih dana nije interesantna Partizanu. Ne znam odakle priče o Kačaru, njega nemamo u planovima - kategoričan je Đurić. - To su možda želje nekih ljudi, ali ne i konkretne varijante o kojima razmišljamo i na čijoj smo realizaciji spremni da radimo ovog leta.

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:495601-Djuric-dovodi-Oumarua-u-Partizan-Kacar-nije-u-planovima

Link to comment

kad će se znati igramo li lš ili le?

FSS ADRESA ZA EVROPUNEIZVESNOST oko toga u kojem će evropskom takmičenju učestvovati Partizan potrajaće sigurno još sedam dana. Generalni sekretar Partizana Darko Grubor je celu priču oko eventualnog učešća crno-belih u kvalifikacijama Lige šampiona prebacio na FSS. - Propisi UEFA iz člana 2.11. su jasni, ali i pored toga naša „kuća fudbala“ bi trebalo da zatraži dodatna razjašnjenja u vezi s tim ko će predstavljati Srbiju na žrebu u Nionu. Mi kao klub to nismo u mogućnosti - istakao je Grubor.

Link to comment

finansijska situacija u klubu je dobra

dragan đurić

 

ni sns nas ne može uništiti, 1 sistem Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...