Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

a i uvek je lepo pomoći nekom timu da ostvari prvu značajnu pobedu u Evropi u svojoj istoriji... pomogli smo jednom Fljamuru, sada je na redu Škenderbeg.

Link to comment

ma daj.... koji kurac. el smo mogli da odbijemo to ili smo morali?

 

 

Kako da odbijemo? Pa popili bismo kaznu i suspenziju zbog odustajanja od takmičenja.

Link to comment

Taman da vrate dug sto su zbog sajberisanja™ igrali sezonu 1986/87 u KES. -_-

 

e vidis ja skroz zaboravio na to...jel bese uefa/šajber ubacili vardar umesto nas? :)

Link to comment

Nisu ubacili Vardar, nego je nama najpre nezakonito oduzeta titula i dodeljena Crvenoj zvezdi, zajedno sa merom startovanja naredne sezone sa minus bodovima. Dakle, 1 titula je nelegalno pripala Crvenoj zvezdi i ona je išla u KEŠ, a naredne godine je Vardar bio šampion ispred Partizana, zahvaljujući oduzetim bodovima. Da tog oduzimanja nije bilo, Partizan bi ponovo bio šampion (i opet išao u KEŠ).

 

 

Nepravda je donekle ispravljena vraćanjem te dve titule Partizanu od strane suda.

Link to comment

Nisu ubacili Vardar, nego je nama najpre nezakonito oduzeta titula i dodeljena Crvenoj zvezdi, zajedno sa merom startovanja naredne sezone sa minus bodovima. Dakle, 1 titula je nelegalno pripala Crvenoj zvezdi i ona je išla u KEŠ, a naredne godine je Vardar bio šampion ispred Partizana, zahvaljujući oduzetim bodovima. Da tog oduzimanja nije bilo, Partizan bi ponovo bio šampion (i opet išao u KEŠ).

 

 

Nepravda je donekle ispravljena vraćanjem te dve titule Partizanu od strane suda.

 

da, sad sam i ja kopao malo po intenetu posto sam bio klinac, zaboravio sam kako se sve to odigralo.

 

sud udruženog rada nam je vratio titulu, a interesantno je da je čak, u prvom mahu, 10 klubova rešilo da ne igra te ponovljene utakmice pa se posle predomislilo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...