Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

Gde je ovde Partizan? Ovo je neka nova tabela posto vidim da pise "cukaricki belgrade" sa koeficijentom 2.825

skroluj na dole i nađi tabeli za 4 kolo kval. tu ćeš videti pfc, prvi smo ispod crte

Link to comment

ma sve je to prilicno okvirno. jel bese prosle ili pretprosle godine bilo toliko ispadanja da bi i u play-offu bilu nosioci da smo dotle dosli?

Link to comment

da, sve preko 12 poena praktično garantuje status nosioca u playoff-u za le (prošle sezone je zadnji nosioc bio dušman ganchestera černomorec sa svega 9,951 poenom), da smo prošli tun prošle godine bili bi u 2 šeširu za izvlačenje grupa u le, kakva je tu šansa prokockana :isuse:

- elem ako se plasiramo u le bićemo u 4 šeširu, uz veliki broj kixeva favorita (11-12) možda čak i u 3 šeširu

Link to comment

Ocekujem da u sledecih par dana ponovo aktiviraju Mfelu i onog Riosa za koga muceni Nadj i dalje veruje da potpisuje za nas. Na kraju ce potpisati par klinaca iz teleoptika i vratiti bar jednu grobarsku nocnu moru (Miljkon, Medzik Babo...) . Eventualno neki dil sa procentima od sledece prodaje za neke od ovih igraca koji se spominju iz TSL-a. Djurati iz principa ne placa obesetecenja jer smatra da to nije u duhu fer pleja. U kakvom je stanju Kacar to verovatno niko ne zna, a Lomic je imao par solidnih sezona u Rusiji, ne vidim razlog da se   vraca kuci.

Link to comment

"Par solidnih sezona" u smislu da je solidno prošao jer nijednom nije pravosnažno osudjen na zatvorsku kaznu zbog verbalnih i fizičkih napada na sudije?

Link to comment

"Par solidnih sezona" u smislu da je solidno prošao jer nijednom nije pravosnažno osudjen na zatvorsku kaznu zbog verbalnih i fizičkih napada na sudije?

 

Vise sam mislio solidnih u smislu da je igrao za klub koji ga placa a koji nije bas  krs u Rusiji (odigrao je prosecno 20 + utakmica u prvenstvu u tih par sezona) .  Nisam ispratio njegovu istoriju nasilja u Rusiji, znam da je kod nas bio prilican saban.

Link to comment

Kako vreme leti.. vec smo usli u fazu raspravljanja o pojacanjima za LS, stotine reprezentativaca stotina zemalja nude svoje usluge Partizanu ali mi necemo dovoditi bilo koga vec samo igrace na odredjenim "bolnim" pozicijama i to iskljucivo one koji su spremni da odmah odgovore na izazov i pomognu klubu, nemamo mi vremena da uigravamo novi tim svakog leta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...