Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

Zbog pokušaja saveza da prevari mnogo veću mafiju od sebe. Pa ako Partizanu i ostalim klubovima ne smeta da svake godine gledaju i čekaju kakvu će im čorbu FSS zapržiti onda neka nastave da se valjaju u tom mulju.

 

Ali pošto će se priča 99% završiti na Zvezdi koja će pri tome odigrati svoje CL kvalifikacije, onda je jasno da se ništa neće promeniti na bolje.

 

Čuj, ja odavno govorim da Đurić, Mamić i Zahovič treba da se dogovore i odjebu sve ove pasuljare i prave svoje takmičenje...

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

Nista taj koeficijent Zvezdi ne znaci. Sve i da nasi klubovi naprave nesto u Evropi ove godine mislim da Zvezdi u svakom slucaju sledi nula bodova.

 

Da su ovi slepci pametni pa da traze Partizanu i Cukarickom po par stotina hiljada evra za odustajanje od zalbe :)

zapravo 0,5-1 poen u zavisnosti šta napravi pfc u evropi -_-

Link to comment

Posto smo izbaceni nismo ucesnik. Samim tim ne dobijamo nista od nacionalnog koeficijenta.

 

Po svemu sudeci odigracemo utakmicu ili dve pre pravosnaznosti odluke i ocekujem da nam se obrise i to malo bodova sto cemo tu osvojiti.

 

Krompir nam ne gine i vuci cemo ga narednih 5 godina u koeficijentu koji je i inace jad i beda. Sad je bila prilika da se malo izvucemo al smo ga standardno ispusili.

 

Mnogo se manje jedim nego sto sam mislio. Jedan od pozitivnih momenata je da sve manje trosim zivce zbog stvari na koje nemam ama bas nikakav uticaj.

Link to comment

Gruborov interni odgovo na pitanje da li Par igra u kvalifikacijama za LŠ:

 

Smatram da po paragrafu 2.11 pravilnika UEFA CL nema dileme da u slučaju neprihvatanja prijave prvaka zamenjuje ga sledeći najbolje plasirani klub. U svakom slučaju FSS će u ponedeljak tražiti razjašnjenje od UEFA. 

 

Na pitanje o eventualnoj žalbi, kaže da se to rešava po hitnom postupku i da će Savez insisitrati na tome. 

Link to comment

JOk, ti se nadaš.

 

Juče pitali Đuru jel spreman za kvalifikacije za LŠ, on krenuo da mantra kako se ne raduje tuđem neuspehu, pa onda onako kao slučajno pita: Što, jel imate neku novu informaciju? :D

Link to comment

Ćemu se nadamo? 

 

Koja je suštinska razlika između onoga što smo obezbedili i što smo dobili? Kolo kvalifikacija, maksimum dva. I to je to. 

 

Al dobro si se ti javio, da vidimo da si preteko! :)

Link to comment

Svi se vi ovdje nadate no se praviti Finci.

evo ja se nadam, a nisam iz finske nego iz blokova. i ako može da vas kazne jedno šest bodova + da ispadnete iz lige, i povratak u uefa takmičenja za pet godina

:)

Link to comment

Jebem mu mater, ne mogu da se radujem ovom izbacivanju iako ciganima standardno zelim sve najgore i mislim da su titulu zasluzili kolko i Obilic 98-e... Valjda sam ostario.

Link to comment

evo ja se nadam, a nisam iz finske nego iz blokova. i ako može da vas kazne jedno šest bodova + da ispadnete iz lige, i povratak u uefa takmičenja za pet godina

:)

 

plus 600 000

Link to comment

Jebem mu mater, ne mogu da se radujem ovom izbacivanju iako ciganima standardno zelim sve najgore i mislim da su titulu zasluzili kolko i Obilic 98-e... Valjda sam ostario.

ne razumem sto se ne bi radovao, mozete da igrate LS a ako bude srece u najgorem slucaju igracete LE. Sto se tice ove nase titule kapiram da je ne razdvajas od vasih 6 prethodnih koliko od one Obiliceve iako smo mi te godine makar pehar Politike osvojili zbog najvise datih golova u sezoni. Cenim sto nam zelis sve najgore isto kolko I Simovica koji smatra da je SDCZ najvece zlo na svetu samo ne razumem sta ostali trtomude kad nam zele isto samo cute i uvijaju u foliju

Link to comment

Jebem mu mater, ne mogu da se radujem ovom izbacivanju iako ciganima standardno zelim sve najgore i mislim da su titulu zasluzili kolko i Obilic 98-e... Valjda sam ostario.

Nisi ostario nego znaš da je potpuno svejedno u kojim kvalifikacijama će nas opeglati neki Moldavci. Plus je sama kazna takva da nema nikakvu svrhu niti kapacitet da pokrene neku promenu. Jedna sezona bez Evrope za tim koji bi evropsku priču i onako završio u julu, velike li štete. Fasovao je onomad i Partizan jednogodišnju suspenziju pa se niko nije previše potresao, a i zašto bi.

Link to comment

I vi ste bili jednu godinu bez Evrope i sta se desilo? Dosao vam Djura, ako se ne varam ili mu je to bila prva godina 2008?

 

U pravu sam, dosao je u oktobru 2008.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...