Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2014


Time Crisis

Recommended Posts

Pa nek nastavi da im se uvlaci u bulju i dalje. Mislim nije presudila ova jedna lopta, jasno je bilo svima na startu zadnjeg gema da ce izgubiti, kad god je danas bilo do or die bilo je ovo drugo, ali sramotno je koliko ga puta ova publika nije ispostovala, stavise, pokazali su otvorenu netrpeljivost.

 

Engleski komentatori na ES su se bas iskreno smorili kod ove duple greske. Bilo Ohhhh nooooo, tipa kakva nepravda.

Link to comment
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    51

  • 189-

    51

  • mlatko

    40

  • freakns

    30

Top Posters In This Topic

palac kao super ste

 

 

Hvala. Svađam se u kući pa mi je potrebna informacija.

Biće bolje sledeći put.

Uh kako sam besna i tužna.

Link to comment

Da, publoka je smrdljiva zato sto se nasao neki retard koji ce vristi tokom servisa ili tako nesto.

 

novak se fizicki raspadao pola meca, kad se malo povratio nije mogao da povrati i najbolju igru. Vidjeno mnogo puta do sad.

Link to comment

Nisam ni rekla da je publika smrdljiva. 

Svađamo se (po kući) da li je ispao šabančina na kraju ili samo malo ironičan.

Publika je bila ok.

Link to comment

ostade RG nedosanjani san... sta da se radi, i dalje je veliki teniser, samo ne u nivou najvecih, vec u grupi sa Beckerom, Edbergom, Big Macom pa i smrdljivim Wilanderom... malo li je?!

Link to comment

Kao i Glas Razumni idem da pokupim nadnicu za nerviranje.

 

Ja sam bio sisa i nisam uplatio /mada sam imao brdo obaveza/, tako da mi je drago da se barem neko opario. 

 

U suštini, kako su se lako mogle uzeti pare...

Link to comment

Da, publoka je smrdljiva zato sto se nasao neki retard koji ce vristi tokom servisa ili tako nesto.

 

Jbg ja sam cuo da je solidan deo publike (od koje vecina u zivotu nije uzela reket u ruke) u isti mah negodovalo na odlozen drugi servis na match loptu, sto je prilicno bezobrazno za taj trenutak. Nisu mogli da pokazu elementarno postovanje i razumevanje za jebeno tezak momentum u kom se nasao jedan vrhunski sportista. Uopste nije bitno sto je to Djokovic, i sto bi verovatno i bez toga izgubio...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...