Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2014


Time Crisis

Recommended Posts

Vreme je da se uzme :) U toku je ždrijeb, Federer, Tsonga, Berdih, Raonić u Novakovoj polovini, Vavrinka, Marej i Ferer u Nadalavoj

 

Edit: 2014 neka ispravi neko u naslovu, tako mi i treba kad ne gledam :frust:

Edited by Time Crisis
Link to comment
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    51

  • 189-

    51

  • mlatko

    40

  • freakns

    30

Top Posters In This Topic

S obzirom na godinu imam viziju da nece osvojiti

 

Meni se cini da ce bas zbog godine da napravi nesto veliko, a za Novaka je jos jedino ostalo veliko Rolan Garos i Sinsinati. On tacno ima te trogodisnje skokove a poslednji je bio 2011. kad je porobio svetski tenis.

Link to comment

Meni se cini da ce bas zbog godine da napravi nesto veliko, a za Novaka je jos jedino ostalo veliko Rolan Garos i Sinsinati. On tacno ima te trogodisnje skokove a poslednji je bio 2011. kad je porobio svetski tenis.

ma nisi video naslov pre edita, pisalo je 2013 :D

Link to comment

Čilić u 3-rundi

 

Samo ako prvo pobedi Anduhara, koji doduše trenutno nije u nekoj formi, ali zna da bude nezgodan, zamalo je pobedio Nadala u Brazilu :)

Link to comment

Ana u prvom kolu protiv Garsije, najvece uzdanice domace publike. Mala igra odlicno ove sezone, bice cupavo  :dry:

Edited by FPLS
Link to comment

Nije poslednja šansa, ali teško da će imati bolju. Grupa tenisera koju uslovno još možemo nazivati mladi, 90, 91 godište su napravili taj iskorak i mislim daće biti sve bolji u godinama koje dolaze, pošto se ta starosna granica stalno pomjera naviše.

Link to comment

I ja ne bih baš rekla da je poslednja šansa da osvoji RG, ali bilo bi krajnje vreme da to učini, pogotovo što je izgleda i celo proleće tempirao formu za ovaj momenat, a Nadal je, možda, u maloj krizi igre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...