Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

E hvala ti. Imam taj fudbal od 22h pa ne znam gde teram, a bas bih pogledao.

 

Sava kod Sapca je na 116 sa tendencijom opadanja, temp. vode oko 17 celzijusa, u ovo doba godine izgleda kao more, jos uvek nezagadjena od strane ljudi. Jeza me uhvati na samu pomisao kakva je bila prosle godine u ovo doba i celo leto uostalom. Takodje slika ogromne vode koja nosi sve i svasta, prljave do zla boga, i tuzna slika 3 montazne kucice za cuvare plaze koje su potopljene skoro do vrha i onaj mali jadni krov od trske koji odoleva.

Link to comment

Danas u svim vestima u vezi poplava, malo-malo pa se pomenu neke kuće izgrađene zahvaljujući donacijama Evropske unije. Zna li neko koja je fora sa Rusima? Zašto oni ne daju pare u takve svrhe? Jel to neka generalna politika ruske države?

Link to comment

ne znam kakva im je politika posle poplave ali znam od pristojnog broja obrenovcana da su ruski spasioci bili tamo u rekordnom vremenu i izvukli na sigurno otprilike pola grada. kazu ljudi da bi se pola njih podavilo kao macici da im nije bilo rusa. 

Link to comment

Forumaši iz Šapca će bolje znati, a ono što ja znam iz treće ruke, da se ti Rusi nisu pojavili u Šapcu i zaštitili (ili sklonili)

ogromnu količinu toksičnog materijala ih HI Zorka, koji se nalazio tik uz Savu da bi moguće posledice izlivanja tog materijala u reku bile katastrofalne.

Da su samo ta dva slučaja pomoći, hvala im. Mnogo.

Link to comment
 
« Odgovor #320 poslato: juče u 20:55 »
Ako moj kisomer nelaze,u Novom  Sadu u centru, od 17.30 do sada palo 77mm kise.

 

normalno da će biti poplavljene ulice kada za 3h padne šestonedeljno sledovanje kiše za naše prostore

 
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...