Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

1 hour ago, Caligula said:

 

1) velika zgrada sa obezbedjenjem

2) drzavna granica

3) stambena zgrada

 

Amortizovali su ameri ovo danima ranije, kasnije objavili da je ISIS, znali su da nakaza nesto sprema da bi opravdao mobilizaciju.

 

Kafic "Panda".

 

Great minds think alike.

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Caligula said:

 

1) velika zgrada sa obezbedjenjem

2) drzavna granica

3) stambena zgrada

 

Amortizovali su ameri ovo danima ranije, kasnije objavili da je ISIS, znali su da nakaza nesto sprema da bi opravdao mobilizaciju.

 

Kafic "Panda".

stvarno?

Link to comment

Picnic (Russian: Пикник), aka Piknik, is a Russian rock band known for its unique style which is a mixture of art rock, progressive rock and original Russian rock. The band was formed in 1978 in Leningrad by Sergey Omelnichenko, Evgeny Voloschuk, Aleksey Dobychin and Edmund Shklyarskiy. Some of their early songs are in Polish.

In 2016, the band was barred from performing in Ukraine due to their performance in Crimea after the annexation of Crimea by the Russian Federation.[1][2][3]

Picnic were set to perform at the Crocus City Hall on 22 March 2024 before an attack took place there. At least 93 people were killed.[4]

 

Nisu drugorusijanci

Link to comment
4 minutes ago, JozoMujica said:

 

Great minds think alike.

 

 

 

Čanka si izostavio

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Tsai said:

 

 

IMG-2bbf553290c0422c2410f6bcdbf6e750-V.jpg

Meni je jasno zasto su tako zvanicno reagovali (jok, usred rata ce da se zahvaljuju USA na pomoc), ne razumem sto nisu preduzeli jace mere opreza. Ne bi me cudilo ni da Putinu odgovara da nastane jos veca panika ne bi li stegao stisak nad svojim narodom u ime odbrane. 

  • +1 4
Link to comment

2024. godina, Talibani i Hamas izjavljuju saučešća za bombaške napade. A tek je mart 

 

 

Edited by Desmond Bojčinski
  • Hvala 2
Link to comment
34 minutes ago, Tutankamon said:

Čanka si izostavio

 

Što bi rekao Dritan daj mu 500€ i ima da priča šta želiš. 

Osumnjičeni su uhapšeni... Mada možda i nisu nego lažu. :fantom:

Edited by Zaboravan
Link to comment
58 minutes ago, Gricko said:

FSB kaže da su izvršioci bili povezani sa Ukrajinom.

Znači, just like it's '99.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, Hele said:

Zasto Tadzikistanci napadaju Rusiju?

 

Ozbiljno pitam jer ne znam.

 

Tadžikistan je 99% muslimanska zemlja koja ima dugačku granicu sa Avganistanom, ima puno islamskih estremista tamo koji na Ruse gledaju kao na okupatore.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Ozbiljna i brojna grupa Tadzikistanaca je bila u Isisu u Iraku i Siriji. Pretpostavljam da su ih Rusi dobro skenjali u Siriji, pa je ovo sada odmazda.

  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Roger Sanchez said:

Znači, just like it's '99.

Verovatno će i rezultat biti isti.

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Shan Jan said:

Meni je jasno zasto su tako zvanicno reagovali (jok, usred rata ce da se zahvaljuju USA na pomoc), ne razumem sto nisu preduzeli jace mere opreza. Ne bi me cudilo ni da Putinu odgovara da nastane jos veca panika ne bi li stegao stisak nad svojim narodom u ime odbrane. 

 

Ako ne znash tachno ko ide i gde, nema zashtite od ovoga.

  • +1 1
Link to comment
49 minutes ago, Shan Jan said:

Meni je jasno zasto su tako zvanicno reagovali (jok, usred rata ce da se zahvaljuju USA na pomoc), ne razumem sto nisu preduzeli jace mere opreza. Ne bi me cudilo ni da Putinu odgovara da nastane jos veca panika ne bi li stegao stisak nad svojim narodom u ime odbrane. 

Ovo mu ne ide u prilog jer pokazuje slabost. Ovi su se bukvalno usetali i ubijali ljude kako su hteli pa onda pobegli...ovde je omanuo sigurnosni sistem...

Link to comment
×
×
  • Create New...