Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

da nema slucajno neka tema svi svetski diktatori (ja to iz miloste ;-))? u nedostatku iste, videh u svajcarskom bliku (zutac kao takav) da putin ima parkinsona pa se spekulise da ce se povuci u januaru. ima li nesto o tome ili ovi pucaju u prazno.

Link to comment

Nema, al' sta ce biti - cuce se i videti.

Jos ako mu/im to povezu sa onom ruskom anti korona vakcinom od letos koja samo sto nije, a koju je on kao primio, pa se to nastavi u njenu nuspojavu...

Link to comment
37 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ta priča se pojavljuje ciklično već jedno 5 godina...

 

mjIQHQN.png

eee, srvarno. ne pratim bas nesto lik i delo a i samo povremeno procitam zutacki tekst, retko idem dalje od naslova, ali sam stekao utisak kao da je poznata cinjenica, pa rekoh, dal je moguce da sam toliko neupucen. ali ovi umeju bas i posteno da izmisle, pa htedoh da cujem i 3. misljenje.

Link to comment

Zapamtio sam zato što je uvek isti fazon: Putin ima Parkinsona, al' dobro upućeni otkrivaju da zapravo tako hoda zato što je super trenirani KGB nindža ubica, desna ruka mu je uvek spremna da zgrabi pištolj :happy:

Link to comment
11 hours ago, panta rhei said:

eee, srvarno. ne pratim bas nesto lik i delo a i samo povremeno procitam zutacki tekst, retko idem dalje od naslova, ali sam stekao utisak kao da je poznata cinjenica, pa rekoh, dal je moguce da sam toliko neupucen. ali ovi umeju bas i posteno da izmisle, pa htedoh da cujem i 3. misljenje.

 

Tehnički ne izmišljaju oni nego njihov proveren izvor u Rusiji, koji ih već 5-6 godina ekskluzivno snabdeva informacijama o teškom zdravstvenom stanju diktatora. Informacije em prijaju uhu em generišu klikove, znači samo rokaj.

 

Sačuvaj bože da možda diktator ima malo mozga (ili ga ima ekipa oko njega), pa mu je jasno da ne može da siluje 30 godina kao Lukašenko, pa polako kapira da mu je vreme da izbaci nekog drugog u prvi plan a on smesti dupište u senatorsku stolicu i odatle nastavi da influensujetm koliko mu krštenica dozvoli. Mnogo bolje zvuči parkinson ili smrtonosne komplikacije izazvane neproverenom vakcinom.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 6.11.2020. at 22:01, Skyhighatrist said:

Zapamtio sam zato što je uvek isti fazon: Putin ima Parkinsona, al' dobro upućeni otkrivaju da zapravo tako hoda zato što je super trenirani KGB nindža ubica, desna ruka mu je uvek spremna da zgrabi pištolj :happy:

 

.

 

Da..ima raznih verzija...ima i prostijih, kao sa ove fotke)

 

image.png.d783f7fd63faa88d5e31fcaaf8896bdb.png

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nakon što je Navaljni pao u komu, Rusi su ga pokušali dokrajčiti novom dozom novičoka!

Druga doza smrtonosnog otrova 44-godišnjem Navaljniju je navodno ubrizgana dok je bio u komi nakon prvog napada u Sibiru, odakle je kasnije prebačen u bolnicu u Berlin.

 

Rusi bacaju novičok na protivnike - VIDEO

Spoiler

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Bogotac said:

Najnesposobnija sluzba na svetu.:D

Smrtonosni virus koji nije smrtonsoan iz prve, pa ni iz druge...

 

Nejnesmrtonosniji smrtonosan virus, takoreći...

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...