Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Uzas sta mu rade. Pazi, vratis sa zapada u Rusiju nakon trovanja, to samo mzoe ludo hrabar covek.

 

Inace Navalni hrabri je dobar jedino malo rasizam ga gusi ali ne moze covek sve da ima narocito u danasnjoj Rusiji,

 

He also supported Russia in its war against Georgia in August 2008, using a derogatory term for Georgians in some of his blog posts and calling for all Georgians to be expelled from Russia. He has since apologized for using the racist epithet, but says he stands by the other positions he took at that time.

He has at various times called for deporting illegal immigrants and introducing a visa regime for the countries of Central Asia.

Engelina Tareyeva, who worked with Navalny when he was a member of the liberal Yabloko party before he was expelled in 2007, has accused him of routinely using racial slurs and basing his relations with people on their ethnicity. "I consider Aleksei Navalny the most dangerous man in Russia," Tareyeva has written. "You don't have to be a genius to understand that the most horrific thing that could happen in our country would be the nationalists coming to power."

 

https://www.theatlantic.com/international/archive/2013/07/is-aleksei-navalny-a-liberal-or-a-nationalist/278186/

 

- - -

 

Rusija izuzetna pravna drzava. Kazu drze ga u pritvoru dok posteni sud ne odluci. To su te institucije ruske drzave. Svi da se vrnu u Rusiju tamo je nova sloboda.

Link to comment
11 hours ago, Kursadžija said:

Zelensky se upravo vraća u Rusiju

 

Šeremetjevo je blokirano a i u Moskvi je -21  tako da na aerodromu neće biti njegovih pristalica....

 

 

care:D

 

na -20 je bolje vreme nego kada je -5 u moskvi. nema bljuzgavice, obicno je suncano na niskim temperaturama i jedini problem moze biti ako duva

 

Link to comment
5 hours ago, banecare1 said:

 

care:D

 

na -20 je bolje vreme nego kada je -5 u moskvi. nema bljuzgavice, obicno je suncano na niskim temperaturama i jedini problem moze biti ako duva

 

 

.

 

Ne preteruj )))...

 

.

Link to comment
5 hours ago, barba said:

 

.

 

Ne preteruj )))...

 

.

 

ne preterujem, veruj mi da tako vecina moskvica misli. tamo se svuda greje odlicno, ako ne moras biti dugo na ulici bolje je da stegne minus nego bujice moskovske bljuzgavice.

 

kao naruceno danas sam dobio komentar oko vremena od drugarice iz moskve

 

Холода, но мне нравится) настоящая зима зимняя [Drool] мороз, много снега)))

С машиной правда заморочь - чистить надо, где-то буксуешь, где-то заносит, пробки, конечно же... но красота и зимнее настроение для меня в приоритете

 

google veoma simpaticno prevodi:

Hladno, ali sviđa mi se) prava zima zima [Drool] mraz, puno snega)))

Zaista je u neredu sa automobilom - treba ga očistiti, negde se proklizneš, negde se zaleta, gužve u saobraćaju, naravno ... ali lepota i zimsko raspoloženje su mi prioritet

 

 

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, banecare1 said:

 

ne preterujem, veruj mi da tako vecina moskvica misli. tamo se svuda greje odlicno, ako ne moras biti dugo na ulici bolje je da stegne minus nego bujice moskovske bljuzgavice.

 

kao naruceno danas sam dobio komentar oko vremena od drugarice iz moskve

 

Холода, но мне нравится) настоящая зима зимняя [Drool] мороз, много снега)))

С машиной правда заморочь - чистить надо, где-то буксуешь, где-то заносит, пробки, конечно же... но красота и зимнее настроение для меня в приоритете

 

google veoma simpaticno prevodi:

Hladno, ali sviđa mi se) prava zima zima [Drool] mraz, puno snega)))

Zaista je u neredu sa automobilom - treba ga očistiti, negde se proklizneš, negde se zaleta, gužve u saobraćaju, naravno ... ali lepota i zimsko raspoloženje su mi prioritet

 

 

 

.

 

Ma veruj mi da preterujes...sad sam usao u kucu)))...

 

 

Zajebavam se...jeste , sve je u pravu tvoja drugarica, ali to vazi za temperature -8-15, to je idealno...-23 ja hladnooooo, iako se igram sa klincima napolju....Sve je idilicno, juce sam 20 minuta bio live na viberu u autu, dok sam prolazio kroz predele iz Doktora Zivaga,  ))

Grejanje je posebna prica, ja se u Evropi smrzavam svuda, i sad sam u sorcu...Google je "dobar" pogotovo sa automobilom u neredu)..

 

Inace..Navalni fasovao 30 dana..

 

Link to comment
15 minutes ago, barba said:

 

.

 

Ma veruj mi da preterujes...sad sam usao u kucu)))...

 

 

Zajebavam se...jeste , sve je u pravu tvoja drugarica, ali to vazi za temperature -8-15, to je idealno...-23 ja hladnooooo, iako se igram sa klincima napolju....Sve je idilicno, juce sam 20 minuta bio live na viberu u autu, dok sam prolazio kroz predele iz Doktora Zivaga,  ))

Grejanje je posebna prica, ja se u Evropi smrzavam svuda, i sad sam u sorcu...Google je "dobar" pogotovo sa automobilom u neredu)..

 

Inace..Navalni fasovao 30 dana..

 

 

pa da, po )))) se provaljuje da si u rusiji. 

 

 

 

Link to comment

 

 

 

 

Deepl prevod:

Quote

This investigation will cost Putin 100 billion. We publish the architectural plans of his palace. Every room, every meter, down to the articles of furniture and the location of electrical sockets. Alas, the security-obsessed grandfather will no longer be able to use the palace.

 

 

Ima engleski titl.

 

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment
On 19.1.2021. at 21:37, Pantelija jr said:

pakuju mu dušmani! :cry:

+1

šta mu rade zlikovci, prvo mu iza leđa truju i ubijaju političke protivnike, a onda mu bez njegovog znanja zidaju tadž mahal - samo da mu napakoste:sad:

 

  • Tužno 1
Link to comment
On 19.1.2021. at 21:37, Pantelija jr said:

pakuju mu dušmani! :cry:

 

zapravo da, pakuju mu te rendere, koji su potpuno hipoteticki. shvatate svi nadam se da to nisu stvarne slike, odnosno ne da nisu stvarne fotografije nego nisu nikake fotografije nego ilustracije toga kako bi mogla izgledati njegova palata iznutra

Link to comment

Teško da su potpuno hipotetički.

 

Da si preleteo onaj film Navaljnog, video bi da su neke prostorije rekonstruisane po fotografijama s lica mesta koje su objavile firme izvođači radova i dobavljači nameštaja ili kačili neki radnici, a tamo gde nema fotki po tome šta je naručivano i od koga i izjavama svedoka o tome kako to izgleda.

 

radnik.jpg

Edited by vememah
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...