Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

On 9.9.2020. at 12:31, pasha said:

 

На прошлой неделе Лукашенко сообщил о перехвате разговора Варшавы и Берлина по ситуации вокруг Навального и пообещал передать запись российским спецслужбам. В пятницу белорусский гостелеканал ОНТ обнародовал ее фрагмент, где человек, названный представителем ФРГ, говорит, что подтверждение "отравления" россиянина не так важно, так как на войне "всякие методы хороши". В немецком кабмине назвали разговор фиктивным, Польша также опровергла данные о беседе.

 

 

 

 

 

EhF8VPMXgAInOBO?format=jpg&name=medium

Link to comment
 
Quote

 

Russia's Communists said on Monday that they were refusing to accept the results of the country's local elections in regions where their candidates were not allowed to run. The Communists are Russia's largest opposition party.

“We do not recognize the elections that took place in the regions where our candidates were removed,” said Gennady Zyuganov, the party leader. His nominees were denied registration in five regional contests.

Communist party candidates were kept off the ballot in the Jewish Autonomous Oblast, the Leningrad Region, Kamchatka, the Komi Republic, and in Sevastopol. According to Zyuganov, the candidates in Komi and Sevastopol were particularly strong, with the latter having a party candidate come second in the 2017 gubernatorial election.

"We will fight for fair elections," Zyuganov vowed.

 

 

https://www.rt.com/russia/500672-communists-reject-results-elections/

Edited by vememah
Link to comment

 

Deepl prevod:

 

Quote

Hi, this is Navalny. Miss you 😍. I still can hardly do anything, but yesterday I could breathe all day on my own. Actually, by myself. I did not use any outside help, even the simplest valve in my throat. I liked it very much. Amazing process, underestimated by many. I recommend it.

Edited by vememah
Link to comment
21 minutes ago, djeneralche said:

Sam se otrovao, nema drugo.

 

Ja sumnjam na ženu, to je njihov modus operandi. Navatala ga sa švalerkom pa u prvom Sparu kupila novičuk, nema druge.

Link to comment

Ja bi voleo da cujem objasnjenje onih koji ne veruju da Putin stoji iza toga, sta se desilo? Kako to da Putin ne moze da raskrinka i objasni kako je najebo glavni opozicionar u sred Sibira, ciji je svaki korak detaljno pracen. Sva argumentacija se svodi na neke detalje i kontrapitanja, kao nije kgb toliko nesposoban. Ako nije KGB ko je onda?

  • +1 1
Link to comment

to je dobro pitanje. sledeće pitanje, molim!

 

 

:Jova:

 

 

ali bez šale, dobro pitanje, i nalaženje odgovora bi stvarno pomoglo sirotom malom Pućku da opere obraz pred svijetom...

Link to comment
2 hours ago, Strucnjak said:

Ako nije KGB ko je onda?

Mozda ФСБФедеральная служба безопасности, oce i oni to...

A moze biti i da je Anduril u pravu: trovanje napola, ne bi li se politicki protivnici i ostali nepozeljni elementi zaplasili...

Ali bas ono zaplasili iz sve snage, da ceo svet zna da sa Пућком ne moze tek tako, kako ko 'oce: bilo bi kontraproduktivnotm eliminisati ih momentalno i bez tragova...

A na sve to, nad cime bi se Vememasi zgrazavali, tvitovali, nad cime bi ostali analiticari ostrili pera, akali tastature...

Link to comment
On 15.9.2020. at 10:10, namenski said:

problem je vememahovski pomodno obracanje paznje i pracenje ovakvih pojava

 

1 hour ago, namenski said:

A na sve to, nad cime bi se Vememasi zgrazavali, tvitovali, nad cime bi ostali analiticari ostrili pera, akali tastature...

 

Pa tebi ne može više dan da prođe, a da me iz čista mira ne prozoveš.

 

:isuse:

 

Nisi uopšte težak paćenik.

Link to comment
1 minute ago, vememah said:

 

 

Pa tebi ne može više dan da prođe, a da me iz čista mira ne prozoveš.

 

:isuse:

 

Nisi uopšte težak paćenik.

Vememahe, ako uvodjenjem u igru 'prozivanja' prizivas u pomoc moderaciju - nemoj.

Jedan put je bilo dovoljno, jelda?

I - nije tacno da te prozivam: evo, probaj, na primer, da po produktivnosti dostignes barem 30% materijala koji produkujes na Belorusiji, Rusiji, Kini, Severnoj Koreji i ostalim mestima koja su u moditm, na Jemenu, tranziranju novinara u ambasadama, umiranju od smrti od gladi kao posledice strajka gladju, tajanstvenim smrtima u zatvoru optuzenih za podvodjenje i necu ti rec da kazem...

Jebemu prase, kako ne razumes, evo ponovicu po 10 put: OK za svaku informaciju koju ovde das, ali je red da naznacis izvor, dao sam ti u praksi primera onoliko.

Dozvolices valjda opravdanu skepsu kada pljusnes info o beloruskim desavanjima na koja se osvrce saradnik americkog instituta kome mir u svetu lezi na srcu i u cijem UO sede penzonisani, a i po neki aktivni general...

 

I, da: nemoj da se trudis glede mojih simpatija: opste je poznato da mi na srcu leze Lukasenko, Si, Putin, mali debeli...

I Milo, naravno, vucica podrazumevam...

 

Ovo sa паћеништвом ti nije trebalo, ni malo: uzmimo da sam паћеник istog reda velicine kao, na primer, neko ko besomucno tvituje na pojedinetm teme, uskace sa gramaticko/pravopisnim napomenama, uvek je budan i oran da uskoci sa po nekom чињеницомтм ;)

Link to comment
On 14.9.2020. at 20:11, milfisland said:

Momci,

oće li mi neko objasnit kako to da neđe svako peto trovanje bude uspješno? Što ne pokušaju nekako drugačije?

 

Uspešnitm su bili sa polonijumom. Kako su prešli na ovaj čouktm, sve sam fejl do fejla. Sad, ima ta teorija da su zapravo hteli da napola otruju sve te ljude i pošalju nekakve poruke, pa su onda uzeli taj stravični čouk, osam puta jači i smrtonosniji od VX-a, užas čija jedna kap ubija svakog u krugu od pet metara, u slučaju Navalnog dodali neku još više usavršenu i smrtonosnu verziju - i svaki put uspeli da tog ubicu nad ubicama doziraju tačno tako da meta ne umre nego da ostane živa i primi poruku od Putina. I sve to znajući da svako posezanje za čoukom malte ne automatski povlači novi sloj međunarodnih sankcija.

 

Da im je Bratislav Gašić na čelu FSB pa ne bi baš imalo previše smisla.

 

Od neke stvarno nezavisne istrage tu neće biti ništa. Ostaje samo da se nagađa ko, kako i zašto.

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...