Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

11 minutes ago, Eraserhead said:

U UK izgoreo onaj soliter u USA pao most na automobile. Uvek je state failure.

 

 

Zato sto je, na kraju, na drzavi odgovornost [building control].

Link to comment
12 minutes ago, Eraserhead said:

 


A jebi ga. U UK izgoreo onaj soliter u USA pao most na automobile. Uvek je state failure.

 

 

Jeste state failure u sva tri slucaja jer se ne postuje regulativa bilo protivpozarna zastita, bilo brina gradjenja, bilo materijal ugradnje.

Link to comment
1 minute ago, Budja said:

 

Jeste state failure u sva tri slucaja jer se ne postuje regulativa bilo protivpozarna zastita, bilo brina gradjenja, bilo materijal ugradnje.

 

Slazem se samo kazem da state failure nije karakteristican samo za Rusiju sto je cesto tendencija da se istakne kad se tamo ovakve stvari dogode. Karakteristicno je da uglavnom postoji i politicka komponenta (u vlasnistvu poslanice JR).

Link to comment

Taj politicki cirkus oko (da se ne razumemo pogresno, zalost jeste i za jedan jedini zivot) meni sve vise deluje intrumetalizovan i ne znam kako dalja eskalacija moze da bude dobra i sta misle da time postignu...

 

Jbt. Turska npr. usla u Siriju pa sada Irak, gine civili i nikom nista. U Americi pogine pun qurac djaka, ali ne menjamo nisto u vezi sa zakonom... A ovde se zbog ruskog  ex spiona i cerke prave diplomatske  akcije kao da smo pred jebenim ratom... Pri tom, sve su to indicije, koliko znam Englezi jos ne znaju ni kako i sta se desilo, bilo vec 15 raznih teorija...

 

Evo na nemackim vestima javise da ce Svabe da proteraju 4 Rusa iz "solidarnosti" sa UK, ne zbog dokaza ili njenog misljenja o slucaju, vec "solidarnosti"  Ovo je po naredjenu USA, cilj je jasan...

 

Ja ne tvrdim da nisu bili Rusi,  ali ajde da kazem, jesu bili i drzava stoji iza toga. Zasto bi oni, ako vec zele posle tolikih godina da ga likvidiraju, to urade ovako,  sa tim otrovom i time ostave trag?! Argumenat kako su hteli time napraviti "statement" ne stoji i po meni nije validan. A da su Rusi toliko glupi i naivni na tom nivou takodje ne pije vodu.

 

A o postojecim normama u takvim slucajevima, postojanje organizacije i procesa kojeg se UK ne pridrzava, vec foreign ministar nakon 2-3 dana cak javno tvrdi da je to bukvalno Putin naredio je beyond belief....

 

Sve skupa cirkus na nivou izmisljenog atomskog ili bese hemijskog naoruzanja Sadama nakon cega su krenule u drugu rundu rata u Iraku....

 

Edit: Bila takodje smesna prica pre nekoliko meseci u Holandiji gde je neki politicar morao da podnese ostavku jer je priznao da je lagao o nekom njegovom sastankom sa Putinom gde mu je ovaj navodno rekao da mu je cilj da povrati ceo Baltikum i Ukrajinu unutar majke Rusije....

Edited by assignment
Link to comment

Postoje sanse i da nisu oni ali su one zaista zanemarljive. Jedinstven front i koordinisana akcija smanjuju mogucnost da mafijaska drzava ponovi ovako nesto.

Link to comment
3 hours ago, Eraserhead said:

Postoje sanse i da nisu oni ali su one zaista zanemarljive. Jedinstven front i koordinisana akcija smanjuju mogucnost da mafijaska drzava ponovi ovako nesto.

 

dc223e44bc99688b44eb3d7d7ba1461a.jpg

Link to comment
×
×
  • Create New...