Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

kad se desi, mozda i budu postovali. do tada, borba jos uvek traje i sve je dozvoljeno. 

 

 

 

 

 

da ne pricamo o tome da li mi uopste zasluzujemo icije postovanje. na osnovu cega?

 

To jeste pitanje

Link to comment

Ma bas me briga za sve to. Govorim nacelno - Bugarska, Hrvatska no problemo, NATO, EU, ali radi se, i raduje se poslu. Poruke Srbiji su drugačije. I Crnoj Gori, naravno, mada i sa njima će raditi bez ikakvog problema, ubeđen sam. 

 

Manc, mislim da tebi promiče jedna stvar: nismo mi protiv članstva u  NATO-u zbog pritiska i uslovljavanja Rusije već zbog politike zapada prema Srbiji. Da je politika zapada bila/jeste/biće naklonjenija prema srpskim interesima ne bi bilo tolikog protivljenja tešnjoj saradnji sa zapadom. Nema nikakvih naznaka da bi to moglo da bude drugačije i zato će ovakvo stanje potrajati jako dugo. 

Edited by slow
Link to comment

bombardovanje, primanje rumunije i bugarske u nato i eu. sto bi rekao ludi poljak, kao sahovska tabla. nigde ne mozemo a sluzimo kao strasilo koje tera ostale da se atlantizuju i kupuju oruzje.

na zapadu bi se najvise razocarali kad bi srbija postala pro nato. cemu bi oni sluzili na balkanu.

rusi sparinguju gde god se ukaze prilika.

Link to comment

Kazi da Rumuni i Bugari kupuju oruzje jer se plase Srbije. Kad vojvoda Stepa ponovo krene na Sofiju :(

 

nisu oni u nasem rejonu, imaju svoje originalno istocno  strasilo.

Link to comment

Manc, mislim da tebi promiče jedna stvar: nismo mi protiv članstva u  NATO-u zbog pritiska i uslovljavanja Rusije već zbog politike zapada prema Srbiji. Da je politika zapada bila/jeste/biće naklonjenija prema srpskim interesima ne bi bilo tolikog protivljenja tešnjoj saradnji sa zapadom. Nema nikakvih naznaka da bi to moglo da bude drugačije i zato će ovakvo stanje potrajati jako dugo.

 

Ogradio sam se da mislim na EU. A ovo drugo pitanje sta je starije kokoska ili jaje

Link to comment

bombardovanje, primanje rumunije i bugarske u nato i eu. sto bi rekao ludi poljak, kao sahovska tabla. nigde ne mozemo a sluzimo kao strasilo koje tera ostale da se atlantizuju i kupuju oruzje.

na zapadu bi se najvise razocarali kad bi srbija postala pro nato. cemu bi oni sluzili na balkanu.

rusi sparinguju gde god se ukaze prilika.

 

Bombardovanje je samo ubrzalo stvari, primanja bi se desila i bez istog.

 

Sto se nas tice, jbg, napucavaju nas sa svih strana, jer vec trideset godina ne kapiramo nista, a skloni smo da zavrnemo koga god stignemo. Idealan dzak za udaranje.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

kakav crni odnos natoa prema nama?

previše se manipuliše istorijom+ falsifikuje i prenaglašava samo u slučaju loših iskustava.

možemo tako da objavimo rat nemačkoj,bugarskoj,hrvatskoj..permanentni sukob

nato nema odnos prema nama. ništa nas ne sprečava da se učlanimo tamo jer tu jedino možemo da uđemo relativno brzo.ne moramo da volimo nato ali je to stvar poverenja ako želimo nazad, ako smo uopšte bili, u evro zajednicu.

a opet možemo biti dobri sa rusima jer kako reče mančmelou to su drugačije vrste odnosa.

to bi bilo sedenje na dve stolice.u pozitivnom smislu jer bitni su nam i odnosi sa rusijom

Link to comment

kakav crni odnos natoa prema nama?

previše se manipuliše istorijom+ falsifikuje i prenaglašava samo u slučaju loših iskustava.

možemo tako da objavimo rat nemačkoj,bugarskoj,hrvatskoj..permanentni sukob

nato nema odnos prema nama. ništa nas ne sprečava da se učlanimo tamo jer tu jedino možemo da uđemo relativno brzo.ne moramo da volimo nato ali je to stvar poverenja ako želimo nazad, ako smo uopšte bili, u evro zajednicu.

a opet možemo biti dobri sa rusima jer kako reče mančmelou to su drugačije vrste odnosa.

to bi bilo sedenje na dve stolice.u pozitivnom smislu jer bitni su nam i odnosi sa rusijom

 

 

Kako ništa nas ne sprečava, sprečava nas demokratska volja građana, ono za čim si vapio u slučaju CG, remember? :fantom:

Link to comment

Manc, mislim da tebi promiče jedna stvar: nismo mi protiv članstva u NATO-u zbog pritiska i uslovljavanja Rusije već zbog politike zapada prema Srbiji. Da je politika zapada bila/jeste/biće naklonjenija prema srpskim interesima ne bi bilo tolikog protivljenja tešnjoj saradnji sa zapadom. Nema nikakvih naznaka da bi to moglo da bude drugačije i zato će ovakvo stanje potrajati jako dugo.

Ti interesi kako ih je postavio Milosevic i mafija nikako nisu interesi Srbije vec jedne grupe prevaranata koji su Srbiju onda uvalili u ratove i opljackali a danas se igraju patriotskih kvazievropejaca.

Link to comment

Ti interesi kako ih je postavio Milosevic i mafija nikako nisu interesi Srbije vec jedne grupe prevaranata koji su Srbiju onda uvalili u ratove i opljackali a danas se igraju patriotskih kvazievropejaca.

 

Garant pomoćnik zamenika sekretara...Hojt Ji najbolje zna šta je srpski interes  :fantom:

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...