Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Putinova Rusija je isto sto i Jeljcinova samo sa vise para i manje gradjanskih prava i politickih sloboda. 

Sve u svemu u konkurenciji tri losa ne znam prosto koje bi bilo najbolje.

 

Pitaj prosecnog Rusa da li mu je bolja Jeljcinova ili Putinova era. Prilicno sam siguran sta ce ti 99,99% odgovoriti. Mislim da mnogi nisu svesni na sta je zapravo licila Rusija 90ih.

Link to comment

Gde bre, pa u doba Jeljcina nije se znalo s koje strane stižu iznenađenja, naročito za ljude koji se bave bilo kakvim biznisom. Sada se tamo nakupilo fine buržoazije. Naravno ostalo je gro sirotinje, ali tako je tamo uvek i bilo.

Link to comment

Pitaj prosecnog Rusa da li mu je bolja Jeljcinova ili Putinova era. Prilicno sam siguran sta ce ti 99,99% odgovoriti. Mislim da mnogi nisu svesni na sta je zapravo licila Rusija 90ih.

Dovoljan je podatak da je u to vreme demokracije na americki nacin 50 000 ruskih zena otislo u Gazu da se dobro uda. 

Link to comment

Pitaj prosecnog Rusa da li mu je bolja Jeljcinova ili Putinova era. Prilicno sam siguran sta ce ti 99,99% odgovoriti. Mislim da mnogi nisu svesni na sta je zapravo licila Rusija 90ih.

 

...onog koji puni crnogorske i druge plaze.

Link to comment

Pitaj prosecnog Rusa da li mu je bolja Jeljcinova ili Putinova era. Prilicno sam siguran sta ce ti 99,99% odgovoriti. Mislim da mnogi nisu svesni na sta je zapravo licila Rusija 90ih.

 

Prosecan Rus ce verovatno reci da je komunisticka era najbolja koje se seca. 

 

 

Dovoljan je podatak da je u to vreme demokracije na americki nacin 50 000 ruskih zena otislo u Gazu da se dobro uda. 

 

 

Doduse vise je bila na ruski nacin. Kako izgleda kada se recept samo primeni bez mnogo razmisljanja koliko su institucije posobne da ga iznesu. Postoji nesto sto se zove path dependency i prethodne odluke uticu na buduce.  

Edited by Eraserhead
Link to comment

По ДСС подацима, дакле не може бити евроскептичнијим, ово да олакшам путинољубима:

 

Бесповратна финансијска подршка Европске уније Србији од 2001. до 2014. године достигла је вредност од 2,6 милијарде евра.
Link to comment

taj rad, mada ok - deca njihove dece će biti zaista kultivisana (možda)

Ma i Arkanovi unuci ce da uce balet i sviraju klavir, samo ne znam ko ce to da doceka...

Link to comment

Imas li ti bre odgovarajucu rusku brojku ili nemas?

 

Ili rusku moralnu podrsku vrednujes 10 evra po izjavi?

 

Ti ne verujes u amor. Je l' ti to nestalo kada si prebacivao sa Staljinizma na Briselizam? E, a da je EU verovala u ljubav mozda ne bi ovako sve bilo u Srbiji leta gospodnjeg 2014.

 

edit:

http://www.youtube.com/watch?v=TilQ8BIHisw

 

Vidis kako je lepo.

Edited by Zaz_pi
Link to comment
×
×
  • Create New...