Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

ne znam kako se ovde kotira ova seksi kanibalka al je teška prevara. 

sacam gledo, pravila je sosidž rols, onda isto neke rolnice od lisnatog testa sa sušenim paradajzom iz tegle. jako teško. 

onda kao neke braončiće za koje je imala i prigodnu pričicu kako je peglala veš negde za funtu dnevno kako bi podržala svoj brownie habit. 

kad je zamutila i ispekla to onda kao saće jedem. i gricnula mrvu za slikanje i ispljunula kasnije cenim. de može biti vako praćkasta da se obžderava kobas rolnama i brownićima. onda kao ja uvek volim da fotkam svoju hranu...onda je tu svoju omiljenu radnju vršila krajnje vešto, sa sve rukom preko objektiva. i tako. 

televizija danas se kreira za bolesne drkadžije. 

Link to comment

gordon remzi ima isju s kevom u kujni: ne mogu da provalim dal je trema, nervoza, sram, bes, agresija... svega ima.   

gledala. fenomenalna epizoda. mama, ovo je moja kuhinja :rolf:

 

(evo, neki se zalio kako odgovara na post od pre 10 strana, a ja na od proshle godine. jer sam tako u mogucnosti -_-)

 

ne znam kako se ovde kotira ova seksi kanibalka al je teška prevara.

ko je seksi hanibalka? :unsure:

Link to comment
  • 4 weeks later...

uf ne znam jel me ona Sara la fontejn vise nervira na finskom ili na engleskom 

i grozni su joj nokti,muka mi je kad ih gledam da prcka oko hrane sa njima  :puke:

Link to comment

finkinju bi trebalo oženiti nenadom veljkovićem, i da usvoje babojebca. i onda da imaju zajedničku emisiju, da se lakše izbegnu

 

:lolol:

 

3 najiritantnije pojave na kuharskom kanalu.

Link to comment

Aaaa, znam ga

 

Ja bih dodala na listu i babu sto prstima zvace hranu

andjelku?

 

andjelka je ozbiljan sintetichar, samo je malo opsesivna sa tim pipanjem :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...