Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Hvala. Smrad. A kako si do karte došo?
ja išla na mejdene sa borkom, prevoz tamo-vamo isto bio 900, što mislim da i nije strašno pošto sam nešto načula da je cena karte za bg busom sad oko 700, u jednom pravcu. a nemojte svi da me ispalite, pa da idem sama. :( mislim, naćiću ja verovatno poznate u busu, al baš bi bilo super da idemo 'vako zajedno, ppp-ovski.
Link to comment

hahaha, Hell Yeah Batak!evo malo fotobilješki od prošloga puta (by chedathedog, jean jedini):Kumodraž Kru bifor:DSC09059a.jpgDMT:DSC09065a.jpgThe greatest R'n'R band in the world (some serious awesomeness):DSC09106a.jpgDSC09115a.jpgDSC09090a.jpgDSC09126a.jpgDSC09151a.jpgDSC09162a.jpgDSC09166a.jpgDSC09191a.jpg

Link to comment

Jel do petka ulaznica hiljadu? Razmišljam se još da li da upišem kurs za Mlade lidere ili da idem na ovaj raspali koncert... Mada istini za volju, ni Laibach nikada ne iznevere...

Link to comment
Jel do petka ulaznica hiljadu? Razmišljam se još da li da upišem kurs za Mlade lidere ili da idem na ovaj raspali koncert... Mada istini za volju, ni Laibach nikada ne iznevere...
Nemas razloga za dilemu. Meni je Laibach verovatno naomiljenija grupa, ali da sam u prilici da budem u BG-u u utorak, gledao bih SUPERSUCKERS! Laibachovci ce pritisnuti dugme i pustiti cd i prigodnu vizuelizaciju a zatim staviti perike, izaci na binu, sesti za sto i igrati šah do kraja "koncerta". U DOB-u se sedi a na Akademiji znoji uz The Greatest Rock and Roll Band in the World!
Link to comment
Nemas razloga za dilemu. Meni je Laibach verovatno naomiljenija grupa, ali da sam u prilici da budem u BG-u u utorak, gledao bih SUPERSUCKERS! Laibachovci ce pritisnuti dugme i pustiti cd i prigodnu vizuelizaciju a zatim staviti perike, izaci na binu, sesti za sto i igrati šah do kraja "koncerta". U DOB-u se sedi a na Akademiji znoji uz The Greatest Rock and Roll Band in the World!
Ne preteruj, ne ide kod njih sve na matricu & plejbek. No s obzirom da sam ih gledo & slušo 2x za ove Volk turneje, ne bih da s' ponavljam previše nego malo podjebavam našeg ahahpičkice aka rđavog ;) Edited by Lale Gator
Link to comment
Ne preteruj, ne ide kod njih sve na matricu & plejbek.
Tačno, ali ova turneja je izuzetak - promocija albuma "Laibachkunstderfuge".Preslušaj album i sve će ti biti jasno. U DOB-u u bioskopskoj sali ima da se sedi.Laibachovci ce pritisnuti dugme i pustiti cd i prigodnu vizuelizaciju a zatim staviti perike, izaci na binu, sesti za sto i igrati šah do kraja "koncerta".Ovako su sami članovi grupe opisali nastup u razgovoru na Hrvatskoj televiziji. što se mene tiče i to je genijalno, samo dajem prednost čistom rnr-u u odnosu na n-tu Laibach mutaciju. I ja sam ih dva puta gledao na "Volk" turneji, prvi put još 1989.... Uživaj u Supersuckersima. cool.gif
Link to comment
Jel do petka ulaznica hiljadu? Razmišljam se još da li da upišem kurs za Mlade lidere ili da idem na ovaj raspali koncert... Mada istini za volju, ni Laibach nikada ne iznevere...
jedva se domogoh kompa. ne znam kad cu ponovo, mozda sutra vece ako bude sljakao net u brodu.da, od sutra je karta 1200, a u utorak 1500. slusajte nrbgd radio u subotu. gost hell-batak, ako ne zezne. ja trezan, ako ne zeznem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...