Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

AAAAAAAAAAA!!!!!!

 

ovo bi trebalo da ide na bis koliko se sećam nekih set lista od ranije. pa majku mu, kako posle celovečernjeg urlanja ima snage i za ovakvo finale?

 

Edited by bad music for bad people
Link to comment

^^Majlutin?

 

Sad pošto sam (valjda) prebolela Gories i vratila se sa službenog puta:

Bad - izvini zbog ljutine i uvreda.

Apollo - izvini što sam iskoristila tvoj kvout da se ustremim na gorepomenutog.

Filipe (ako kojim slučajem vidiš ovo) - IMHO 2 predgrupe su previše, ali tvoja nije ta koja bi bila višak (vrlo subjektivno :))

 

Ako izuzmemo ton, i dalje stojim pri suštini svega što sam rekla.

Ako neko hoće to da prihvati kao savet i mišljenje - super, ako ne... Svako organizuje i organizuje se kako zna i ume.

I stvarno nisam bila ironična za Lep provod.

 

ne kapiram te pojedinačne narudžbine kad treba da počne cert. šta ako se sad javi lik kome je radno vreme do 6, uvek glavi do 7, i putuje busom sa karaburme na vidikovac čuku vremena, pa onda mora nešto da pohasa na gajbi, da se istušira i tek onda da krene na cert. ima puno pravo da traži da koncerti počinju u ponoć.

 

najbolje da će svima da se udovoljava. satnica je uglavnom uvek poznata, ko stvarno hoće da gleda naći će načina da se organizuje.

 

Jbg, izgleda da ne može sve da bude namenjeno svakome. Ni koncerti (nisam cinična), ni vređanje, ni sankcije (cinična sam - pusa za moderaciju).

 

Što se samog koncerta tiče, po svemu što je rečeno izgleda da je bio vredan dokumentarca / koncertnog devedeja.

Jel' neko snimio ceo set?

Link to comment

meni ovo još bolji prikaz od žikicinog:

 

jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio u životu.

dostojevski je rekao - lepota ce spasiti svet. djavo je sa dosta muke čitao dostojevskog, pomislio da je ukapirao, pa se i u sledećih sto godina baš potrudio da zasere sve što se ticalo sklada i zlatnog preseka. hehe, neumesno biće, kao i uvek ispao je glup... lepota je algoritam koji ne može da se kapira bez prisustva duha. stvar je u ukusu i tu smo kod jučerašnjeg koncerta. e pa dobro, u svetu u kome ga lepota spasava, the gories su kiropraktičari planete. juce sam imao osecaj kako krckaju kosti ovog nakaradnog sveta i kako ona dva stratoksatera nameštaju išcašene zglobove svega postojećeg. kakav ukus! kakav odnos prema formi, stilu, kakva pamet! red bo didli, red badi holi, pa malo džon li huker bugija, ali takodje i velveti i ti njihovi "go demented" krajevi pesama. i na sve to ta čudnovata beogradska publika!!! na ovakvim koncertima zaista počnem da verujem u sve te teorije o beogradu kao tajnom centru sveta... puna amerikana, prepametnih ljudi, publika kakvu ne bi pronašli ni na kastingu za vendersov film o the gories. i nikada nisam čuo da su svi toliko vrištali tražeći bis. ja sam vrištao kao magarac, nikada nisam toliko vrištao na koncertu... a pritom to nije žanr publika pa da je to fazon, kao metalci, pankeri, i taj navijački fazon. nego vidiš 500 ljudi od kojih 400 ima bendove a ostalih 100 su urednici muzičkih emisija i svi vrište kao pubertetlije na maturskoj ekskurziji. genijalno iskustvo. bukvalno dan za pamćenje.

i da ne ostane nepomenuto - u nedostatku bas gitare u the goris kao predgrupe dve bas/bubanj postave - študgart on line i beg of dicks, razvalili su upumpavši u salu 800 kubika distorziranih rifova i 500 kilovata urlika, taman da nas pripreme na gories.

:pera: 

vraticu se kuci ubrzo

Link to comment

aman više pa nespavanje pa posao pa arbajt.

 

da li ste vi čuli da žene ponekad rađaju decu i ponekad toj deci trebaju mame kad idu na spavanje?

mada možda rokenrol nije za majke.

verovatno im je mesto u kujni :fantom:

 

(nesvadljiv ton, ali pomalo kafanski)

Link to comment

aman više pa nespavanje pa posao pa arbajt.

 

da li ste vi čuli da žene ponekad rađaju decu i ponekad toj deci trebaju mame kad idu na spavanje?

mada možda rokenrol nije za majke.

verovatno im je mesto u kujni :fantom:

 

(nesvadljiv ton, ali pomalo kafanski)

dovedi bebca!nisi prva.svi ce da ti se klanjaju do poda i bice uz tebe.ne zezaj

Link to comment

dovedi bebca!nisi prva.svi ce da ti se klanjaju do poda i bice uz tebe.ne zezaj

 

Već je bio on ponegde, ali upravo je problem što ne možemo ako je post-ponoćni šou :cry:

Link to comment

Večeras u 19:00 uključite Radio B92. Žikica Simić​ u svojoj emisiji Dole na uglu priča o Mudhoney, najavljuje koncert i bira hitove iz njihove bogate karijere, a to se ne propušta!

Link to comment

bas me zanima da li ce zikica da oplete nesto nakon 'piece of cake' 'my bro the cow', mada se jako slabo secam ove poslednje. sada sam je bas pustio i secam se, ali vrlo slabo. to je i poslednja ploca koju sam cuo od njih. sve ovo unazad je stara prica, tj. onu koju barem [mislim] i vecina zna. ja sam sto se novih ploca samo ovu poslednju gustirao kada se pojav'la.

Edited by hoffnung
Link to comment

super! uzivao sam i zikica bas dobro obogati svoju emisiju kao sto su obrade, live snimci + sto potkrepi sve to pricom. sve u svemu, dosta mu je slican opus mudhoney kao i kod mene, ali verujem da je tako i kod vecine. 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...