Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Pa jebemu miša, treba li da bude matine svirka ;)

 

Cene pića večeras:

Zaječarsko 0,5l = 150 din

Heineken 0,5l = 220 din

Jack Daniels 0,03l = 250 din

Famous Grouse 0,03l = 250 din

Finlandia 0,03l = 180 din

Coca Cola = 150 din

Ima još nekih bezalkoholnih pića, ali ovo je verovatno najbitnije da se zna :)

Link to comment

Sto tako kasno pocinju? Radni je dan. A ima i nas koji nismo 3 stanice od Doma.

 

plusić.

pola publike sa prvim noćnim ima da ispari...

aj makar nema ogavnog valjevskog piva...

Jel donose neki merch da spremim pare?

Link to comment

Između matinea i nečega što se završava verovatno posle ponoći ima puno (vremenskog) prostora i nije svima i uvek neophodno da slušaju po 2 predgrupe.

 

Ali dobro, ovako barem nisam ni u iskušenju :)

Lep provod želim...

Link to comment

pa zavrsice valjda do ponocnog busa, jebo garazni bend ako ne umeju da se izraze u 60 min

Pa i Zdravko Colic ume da se izrazi za 60 min i manje,ali mu koncerti traju 2 sata  :fantom:

Nadam se da ce Gorizi cepati ipak blize 90 min. :)

Edited by Haralampije
Link to comment

Pa i Zdravko Colic ume da se izrazi za 60 min i manje,ali mu koncerti traju 2 sata  :fantom:

Nadam se da ce Gorizi cepati ipak blize 90 min. :)

 

60 minuta to je jedno 40 pesama...

Link to comment

Kada bi poceli u 22:30 bilo bi o.k. Za sat i po bi zavrsili. Kapiram i da ce im 70 min. biti dovoljno, ali ovo je bas kasno. Iskreno, da sam znao ne bih kupovao kartu. Glupo mi da prekidam koncert kada zadnji bus za moje malo misto ide u 00:15. a tada ce biti najbolje. Predgrupe po sat vremena? Aj diksi, al ko da slusa S.O. Diksi imaju sat repertoara +- 10-15min.?

 

Ovako imam utisak da je glavni bend S.O. Aj pomeri to pola sata u rikverc. Pusti predgrupe od 19h pa ko hoce neka dodje na crtani. Smorice predgrupe publiku. Dosta im po pola sata.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Ljudi, sve ce biti na vreme. Gories u 10:30, ako sve ide po planu i ako mogu da zamolim da se batali licitiranje sa vremenom :)

Link to comment

Između matinea i nečega što se završava verovatno posle ponoći ima puno (vremenskog) prostora i nije svima i uvek neophodno da slušaju po 2 predgrupe.

 

Ali dobro, ovako barem nisam ni u iskušenju :)

Lep provod želim...

 

 

Kada bi poceli u 22:30 bilo bi o.k. Za sat i po bi zavrsili. Kapiram i da ce im 70 min. biti dovoljno, ali ovo je bas kasno. Iskreno, da sam znao ne bih kupovao kartu. Glupo mi da prekidam koncert kada zadnji bus za moje malo misto ide u 00:15. a tada ce biti najbolje. Predgrupe po sat vremena? Aj diksi, al ko da slusa S.O. Diksi imaju sat repertoara +- 10-15min.?

 

Ovako imam utisak da je glavni bend S.O. Aj pomeri to pola sata u rikverc. Pusti predgrupe od 19h pa ko hoce neka dodje na crtani. Smorice predgrupe publiku. Dosta im po pola sata.

 

uracunajte malo i vreme za namestanje bendova, nece svirati po cuku vremena... i na kraju krajeva, ne znam cemu ovakvi komentari. kome se ne gledaju predgrupe, koga ce da smore, ne mora da ih gleda. gadne babe/dede rastete

Link to comment

Predgrupe ne mogu da se prebace za posle čak i ako te ne zanimaju. Mislim da je izlišno crtati onome ko ne razume da ljudi radnim danom obično - rade, ili imaju druge obaveze. Ja zbog svojih recimo trenutno ne mogu da zaglavljujem posle 12, idealno pola 12. I imala sam sreće da (pažljivim izborom) ove sezone gledam 3 odlična koncerta koji su se svi završili u tom idealnom roku (Lanegan, Jarboe, Wovenhand) zahvaljujući dobroj organizaciji. Tako da moguće je, kad se hoće i može (mada je ugl. prvi faktor bitniji).

 

Enivej, svjetu se ne može ugoditi, nadam se da je već gužva ispred DOB-a i da će sve stvarno početi po dodatno naštelovanoj satnici ;) Pišite kako je bilo!

 

P.S. Baba ti deda

Link to comment

mislim da je izlisno crtati da su bendovi na turneji i ako je koncert u utorak, koncert je u utorak. da li promoter treba da ide i vrsi anketu ko kad zeli da mu bend svira, sa kojom i da li uopste sa predgrupom, cisto da se svima ugodi? to sto ne mozes da zaglavljujes zbog obaveza, jebiga, tvoja losa sreca. win some lose some. 

Link to comment

mislim da si pominjala radni dan, a za satnicu kao sto rekoh - tough luck... da pravi cert u 19:00 ne bi se 50 ljudi skupilo. to bar zna svako ko poslednjih 30 godina pohodi certove u Beogradu 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...