Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

On 30.9.2021. at 13:47, banatjanin said:

verovatno nije tehnički neispravno, ali je toliko odvratno da mu je ovde mesto

 

neki panirani oslić iz Maksija, njihov brend. učinilo mi se kvalitetnije od onih fiš fingersa a trebalo mi je nešto za ručak u brzoj brzini

pritom, inače volim taj panirani riblji treš (recimo, oni štapići iz Linde su baš dobri), a jedem i ribu u svim oblicima

 

ovo sam ispljunuo i bacio sve. smrdi na riblji leš, na ustajalu ribu, i to mi cela gajba sad bazdi od toga. onaj poh skoren, žilav i tvrd, kad ga zagrizeš lepljiv i zdudan. riba puna vode, kašasta.

 

o-ga-vno!

 

Tek sad videh post, a bas nedavno kupio bas taj panirani oslic iz istog razloga ko i ti (a pritom bio i na akciji). Kad budem przio, pa cu javiti da li su se popravili ili ne..

Link to comment

Buđavi sirevi se jedu sve u 16 kao delikatesi, o ovamo smetaju plesnjive tortilje. Memljiva hipokrizija :fantom:

 

 

 

esid: btw, kupujem onaj hleb, u kesama, isečen na kriške, i pošto ga slabo konzumiram često mi se desi da se uplesnjivi. I onda ga jedem (jer me apsolutno mrzi da u sred noći izlazim po hleb), premažem ga nekim premazom snažnog ukusa, ili u kombinaciji sa pikantnim suhomesnatim proizvodima.

I ništa mi ne fali :wacko:

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

nisam ni ja frik u vezi rokova na ambalaži, bez problema jedem bajate stvari ako su organoleptički prihvatljive. jela sam i buđav lebac i s poda i prljavim rukama i sve je to za ljude i imunitettm.

ali ovo je izgledalo baš :puke: svaka je bila crna i raspadala sama od sebe nekako gadno. 

Link to comment
13 minutes ago, beyoncé said:

nisam ni ja frik u vezi rokova na ambalaži, bez problema jedem bajate stvari ako su organoleptički prihvatljive. jela sam i buđav lebac i s poda i prljavim rukama i sve je to za ljude i imunitettm.

ali ovo je izgledalo baš :puke: svaka je bila crna i raspadala sama od sebe nekako gadno. 

 

Ja sam često nailazila na ubuđale kore, za pitu ili lazanje, bilo gde da sam kupovala. Mislim da je to generalno takva vrsta hrane koju moraš da zagledaš pre nego što kupiš, ako uopšte možeš

Link to comment

omg,stvarno nemojte jesti budjav hleb ali stvarno!

to je bas prilicno nezdravo cak i opasno...

 

ni ja nisam cistunac,rok upotrebe uzima kao predlog i ako je nesto ispravno jedem iako je prosao rok nekad i za x meseci ali budjava hrana je opasna!!

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, mraki said:

To im treba vraćati obavezno, iz principa.

Koliko ja znam, u Lidlu sve prihvataju za vraćanje bez pitanja.

Link to comment

Ja sam pre neki dan bacio grcki jogurt iz Lidla koji je stajao par dana u frizideru i bio u roku, ali se pakovanje (plasticna casa) toliko naduvala da nije mogla da stoji na polici.

Link to comment
16 hours ago, I*m with the pilots said:

Po ovome ispadne da maltene ništa ne sme da se podgreva. Šok! Kao neko ko maltene uvek kuva tako da ostane za još jednom, nije mi pak palo na pamet da razmišljam na tu temu jer mi je od malih nogu bilo normalno to podgrevanje svega.

https://www.detinjarije.com/koje-namirnice-i-jela-ne-smemo-podgrevati/

(Izvor je emisija na RTS-u)

 

ne znam kako do sad nismo svi pocrkali od raka u ranoj mladosti

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
24 minutes ago, slepa živana said:

ne znam kako do sad nismo svi pocrkali od raka u ranoj mladosti

Rodjaka moje skvo, mlado celjade, ima neke silne skole i doktorate, nas bombarduje sa pravilima ishrane, te hleb uopste nije potreban, te ovo nije dobro, ju, nemoj to, pravi svoju bio marku krema i pomada, eno je od pocetka godine prima injekcije za neke silne disbalanse u organizmu.

Ranije je u marketu bila jedna gondola za hranu koja ne sadrzi secer, sad su to rafovi, te bio, te bez glutena, bez ukusa, proteini u svim oblicima, tri vrste sargarepe jbt, krompir, koji su djubrile koze. Dodjes gladan, izgubis apetit.

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, slepa živana said:

ne znam kako do sad nismo svi pocrkali od raka u ranoj mladosti


Mora da nesto nije u redu sa mnom a da ni ne znam, kad pomislim na silni grasak i corbast pasulj :unsure:

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...