Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

Ima l' nešto za mene i gospoju u septembru sa peščanim plažama koje su ispred hotela/apartmana i naravno sa direktnim letom avionom?

 

Ove godine želim što pasivniji odmor.

Link to comment

Ima l' nešto za mene i gospoju u septembru sa peščanim plažama koje su ispred hotela/apartmana i naravno sa direktnim letom avionom?

 

Ove godine želim što pasivniji odmor.

Tsilivi beach hotel, Zakintos...

 

Mirno mesto, plaža ti je bukvalno ispred hotela, toliko da smo koristili ležljke u hotelskom kompleksu, a išli da se kupamo u more :)

Link to comment

Primamljivo izgleda. :) Hvala na preporuci. Mi bismo išli u drugoj polovini septembra, vidim da ima termin od 14. do 24. za 595e all inclusive.

Link to comment

@ wall

 

Bio sam u Hanji pre 5 godina. Lep, živopisan grad, veliki za primorska mesta. Ali ne preterano veliki. Bio sam smešten u zapadnom delu grada koji se zove Neo Hora koji je 10-15 minuta peške od centra. Taj deo ima I svoju plažu ali samo sam se jednom okupao tamo. Mislim da je voda bila nešto prljava tada. Do nekoliko lepih plaza I zaliva na zapadu voze gradski autobusi, 1 evro karta I desetak minuta vožnje. Česti su I nisu puni. Na istočnom delu Hanje ne znam kako je. Prednost Neo Hore je I što je blizu uključenje za autoput/magistralu, ako misliš da rentiraš kola. A nadam se da misliš, jer ići na Krit I zabosti se na jedno mesto je greh.

Uglavnom grad ima sve, osim što na plažu moraš nekim prevozom.

Edited by Kabeza
Link to comment

Tsilivi beach hotel, Zakintos...

 

Mirno mesto, plaža ti je bukvalno ispred hotela, toliko da smo koristili ležljke u hotelskom kompleksu, a išli da se kupamo u more :)

 

+1

Link to comment

Hanja? Neko?

 

Mnogo lep grad, super vajb i dobra klopa. Kola pod obavezno.

 

Beowl je dosta pisao o Kritu, procitaj te poustove.

 

Ajde što sam ih pisao, nego što sam ih pisao direktno Wallu...

 

Walle, druže, podseti se. I ovde isto. I još ovde. I mojne se dvoumiš nego zabodi taj Krit već jednom, nećeš se pokajati. Samo gledaj da bude van avgusta.

Link to comment

Ajde što sam ih pisao, nego što sam ih pisao direktno Wallu...

 

Walle, druže, podseti se. I ovde isto. I još ovde. I mojne se dvoumiš nego zabodi taj Krit već jednom, nećeš se pokajati. Samo gledaj da bude van avgusta.

Majkemi prvo srčovao hania pa hanja i izbaci 1 post vase i tebe. :blush:

Ovo sve zapamtio, zato i grebem Krit :) nego me upozorili na Hersonissos pa rekoh da ne zajebem i kod ovog.

Link to comment

Tsilivi beach hotel, Zakintos...

 

Mirno mesto, plaža ti je bukvalno ispred hotela, toliko da smo koristili ležljke u hotelskom kompleksu, a išli da se kupamo u more :)

Još jedan + za Tsilivi.

Ima na tom potezu™ nekoliko hotela svi na plaži a u sep možeš da biraš.

Mislim da mi tamo more bilo naj.

Kada zaroniš kao da si u nekom tropskom moru, žute ribice, crvene, šarene...

Link to comment

Limnos, brodske veze iz Soluna (nocna) i Kavale (5 sati), turisticki jos neizakano.

 

hvala za tip, radim na ovome. u medjuvremenu su star ferries ili hellenic seaways, ne znam sad tacno, stavili neki brzi trajekt iz kavale koji je za 3.5h na limnosu. jedino sto me trenutno brine je previse vetra i orijentacija na surf, kajt i slicno, sa cime nemam blage veze, mada se mozda usudim da probam kajt, ako me prime.

Link to comment

Majkemi prvo srčovao hania pa hanja i izbaci 1 post vase i tebe. :blush:

Ovo sve zapamtio, zato i grebem Krit :) nego me upozorili na Hersonissos pa rekoh da ne zajebem i kod ovog.

Pa i to smo apsolvirali, ni za živu glavu u mesta kao što su Hersonissos ili Malia. Za izbor lokacije bitna je i tvoja preferenca: da li želiš da se raspadaš na plaži nonstop ili si više u fazonu da istražuješ okolo. Krit je mnogo bolji tj. stvoren je za ovu drugu varijantu ako mene pitaš.

Link to comment

Da li je neko kampovao na Adi Bojani? Ako ne računam jedno kampovanje na moru u detinjstvu, nemam apsolutno nikakvo iskustvo, pa bi mi svaki savet bio od izuzetne dragocenosti ukoliko budem sprovodila ovu zamisao u delo. 

Link to comment

Pa i to smo apsolvirali, ni za živu glavu u mesta kao što su Hersonissos ili Malia. Za izbor lokacije bitna je i tvoja preferenca: da li želiš da se raspadaš na plaži nonstop ili si više u fazonu da istražuješ okolo. Krit je mnogo bolji tj. stvoren je za ovu drugu varijantu ako mene pitaš.

Imam 7-8 dana da nađem nešto... Svake godine isto. <_<

Ko zna gde ćemo završiti. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...