Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

Ali žvaka koju proturaju "ljudi iz esnafa" da bi " Marinković razbio režiserski, nego je loše napisano" : facepalm:


...shiit has hit the fan....

Link to comment
  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

sami su krivi što su rešili da obrade istorijske likove

- 21 je vek, vreme interneta i ako nisu u stanju da isporuče nivo hbo produkcije ili makar približno tome moraju biti spremni na kritike

- da su seriju snimali pre 15 ili više godina dobili bi možda jednu ili 2 loše kritike u novinama, glas nezavisnih kritičara i laičke publike abi dopreo dalje od lokalnog kafića

- avaj danas takvi imaju na raspolaganju društvene mreže a ono što se tamo piše utiče i na medije da i oni slobodno opljunu kada vide stotine komentara nezadovoljnika "razmaženih igrom prestola" :happy:

- otuda uključenima u ovaj projekat deluje kao plaćena kampanja...

Link to comment

i dalje su mi kostimi super, zene judeja oko prve po legendi tridesete, mushkarci indijansko pleme, al mi svidja svejedno.

 

plus shto ce crnogorci polude zbog kotora. ako ima shanse do kraja dudarimo i na dubrovnik, ali tako da izgleda kao istorijski neutemeljeno lupetanje, to bi bilo vrh super :rolf:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

 

- otuda uključenima u ovaj projekat deluje kao plaćena kampanja...

 

Znaju oni to, nego su sujetni i krenuli su da se brane i napadaju bez potrebe. Eventualno opravdano zbog gledanosti.

Vrv bi i meni sujeta proradila da me Ivanovic blati celu emisiju, a onda pusti igru "Sta bi zena rekla Nikoli Tesli tokom seksa"... Pricvrlji me, okalemi me, sredi te cukljeve...

Vi ne mozete da se sprdate s Nemanjicima za nase pare, ja mogu s Teslom za svoje... Pritom jos mogu da zamislim Nemanjice da pricvrljuju, Teslu nikako.

Bar je jedno u pravu, Nemanjici su za njegovo vece humoristicki program.

Link to comment
33 minutes ago, Papovac said:

Papa je  lik  ipo

 

Meni je još jači onaj Crnogorac što igra papinog asistenta.

Čovjek izgleda kao da se sve vrijeme bori da ne prasne u smijeh.

Izgleda kao Andrija Mikošević kad izvodi svoje kerefeke,,,

Link to comment

Ali lik onog pape matorog...
Jel ima neko da pomogne, jel taj papa stvarno u spisima okarkterisan ovako, ili su ovi naši pokušali da zavuku Vatikanu?


...shiit has hit the fan....

Link to comment

nemoguce da su i onda sedeli na dve stolice? [emoji38]

kasmo kod pape pomenu li neko da vukan katolik sve vreme? ne stizem da gledam, prichajte, nije valjda postalo ozbiljno? :unsure: :(

sent from bubamoto

Link to comment
41 minutes ago, gospa buba said:

nemoguce da su i onda sedeli na dve stolice? emoji38.png
 

Naravno da smo sedeli na 2-3 stolice... Pa prvu krunu srpsku je darivao Papa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...