Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

I to iz vizure 2018.

 

Mislim, predstavljeni su kao ne znam ti kakva moderna familija, djeci dopuštaju da se udaju za koga hoće, žene ćućore i drže ćaleta u blaženom neznanju, "zabranjena ljubav" je jer je neko oženjen...

Baš me zanima hoće li biti Milutina i njegovog braka sa Simonidom, kako li će to biti predstavljeno. 

Link to comment
  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

pa kako ce biti predatavljeno? kako god, to nije istina i blate nash narod. ako predochish istorijski izvor, pa jel moramo pred neprijatelje da iznosimo bash sve? [emoji38]

sent from bubamoto

Link to comment
13 minutes ago, Borislav said:


"Amaterizam, nebriga  i neznanje" svakako stoje, tu se potpuno slažemo. To sam i sam napisao već posle one novogodišnje "pilot" epizode.


Ipak, mislim da ne treba odbaciti ni uticaj same, izuzetno osetljive, nacionalne tematike i želju da se publici srpski narod predstavi onako kako bi najveći deo želeo da ga vidi. Ukoliko se naša predstava o sebi negde ne poklapa sa činjenicama - tim gore po činjenice.

 

Mislim da je ekipa koja je napravila seriju nesposobna da podilazi običnom puku. Da su to imali na umu napravili bi prosečnu seriju, ovo je ispod svakog proseka i kriterijuma.

 

 

Link to comment

gordan mihić, povodom scene zamonašenja:

 

"Stvarno? Nisam to primetio. Pa dobro, nije smak sveta. Nadam se da nam to niko neće zameriti i to se dešava. Ovo je visoko profesionalno urađena serija", kaže Mihić.

Link to comment
54 minutes ago, James Marshall said:

I to iz vizure 2018.

 

Mislim, predstavljeni su kao ne znam ti kakva moderna familija, djeci dopuštaju da se udaju za koga hoće, žene ćućore i drže ćaleta u blaženom neznanju, "zabranjena ljubav" je jer je neko oženjen...

 

Tako reci 1 Crni Gruja 2.0

Link to comment
13 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Tako reci 1 Crni Gruja 2.0

 

Crni Gruja je komedija, elementi modernosti su ubačeni namerno, u Nemanjićima je modernost tu zato što scenarista ne ume da izađe iz sadašnjosti i prikaže srednji vek i tadašnje međuljudske odnose.

U Crnom Gruji bar ima prikazane arhaičnosti toga doba, u Nemanjićima nema ni toga.

 

Edited by slow
Link to comment
32 minutes ago, Bujodrag said:

Koliko ljudi učestvuje u snimanju takve scene? I niko da primeti? 

Profesionalno, zaista. Profesionalni slepci.

nije problem shto su slepci, problem je koliki su slepci, buduci da je problem nivoa koja reka teche ispod savskog mosta :lol:

 

pa njih je sam bog kaznio drushtvenim mrezama, ne samo da ih poreski obveznici cimaju po ceo dan, nego oni i odgovaraju, uvereni da se ima shta odgovoriti :(

 

a onda odgovori nivoa zabole me :isuse:. pa naravno da ga zabole, pare uzeo.

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...