Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

Super mi je i taj detalj što u svim sakralnim objektima freske izgledaju kao da su 500, 600, 700 ili 800 godina stare, restaurirane nekoliko puta. Baš su se potrudili autori da nam dočaraju da je serija snimana 201X.

Link to comment
23 hours ago, levi said:

stvarno izgleda kao parodija, sa matorim pimpom i šabanom u trenerci. biblioteka je samo plus

 

DYGlnNPW4AABjn9.jpg

A đe mu je MacBook? C,c,c...

 

Neverovatno

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

ama bolelo ih bash, najbolje da nekog josh angazuju da pravi neke nactrane™ slike...

 

i shto je ovaj kod pape pravo iz teretane :lol:

Meni kapa više liči na vaterpolsku

Link to comment
Super mi je i taj detalj što u svim sakralnim objektima freske izgledaju kao da su 500, 600, 700 ili 800 godina stare, restaurirane nekoliko puta. Baš su se potrudili autori da nam dočaraju da je serija snimana 201X.

Tako meni kum, prvo Što je zapazio:
On ulazi u crkvu koju je podigao, zaveštao, a ono slikana unutrašnjost neke crkve danas, umesto da sve pršti jer je novo, nije se još osušilo...
Link to comment

Treba da glumim mletačku princezu jer je autentičan lik sa mnom, pa su rekli da ću na osnovu mog lika u "Nemanjićima" glumiti to

 

Šta je ona htela da kaže? :blink:

Link to comment

Ja i dalje mislim da postoji neki prećutni dogovor da ovu očigledno mentalno stradalu ženu ne diraju i da svi nastave da se prave kao da je sve u redu, da je na djelu neka inkluzija. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...