Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

1 hour ago, MocaVukotic said:

tebi je smešno, a srbija propada? dobro.

 

Losa sam srBkinja  :cry:

 

Bolje da citam temu no da pogledam... ovako samo naslucujem koliko su usrali potencijal price

 

Link to comment
 
Losa sam srBkinja  :cry:
 
Bolje da citam temu no da pogledam... ovako samo naslucujem koliko su usrali potencijal price
 
nisu oni ni videli potencijal priche, samo pogodan finansijski trenutak. kao oni lagunini autori svetog koplja svetog sveca al srbinina :happy:

sent from bubamoto

Link to comment

 

gledao preksinoć ponovo, pričao klincu kako je dobar film, kako su verodostojno oživeli duh srednjeg veka. Mali je fan Igre prestola, bilo mi je zanimljivo da mi šesnaestogodišnjak kaže šta misli o filmu. Rekao mi je da mu se sviđa, da mu se posebno dopada taj pesimizam koji je prikazan u filmu, za razliku od ovog bezveznog optimizma u Nemanjićima. 

 

 

Kako je Gorica Popović maestralno odglumila u filmu vlastelinku...

Link to comment
On 2/18/2018 at 9:07 PM, Arkadija said:

Pričvrlji nešto. :wacko:

 

Koliko je ovo loše prosto ne verujem da je ovo projekat od nacionalnog značaja ili kako ga već klasifikuju. 

Šta bi tek bilo da nije? 

 

Na "pricvrlji nesto" sam se jos nasmejao ali zato sam popizdeo na Vukanovo "grebator".

Link to comment

Bilo je nekoliko ludila tipa "idu na zabavu", "grebatori" i slični, ali mene je najviše ukopalo kad je Nemanja rekao "Njemačka je Njemačka", kao da je Bajo Pašić ili nedobog Aleksandar Vučić a ne srednjevjekovni srpski vladar. 

Link to comment
 

gledao preksinoć ponovo, pričao klincu kako je dobar film, kako su verodostojno oživeli duh srednjeg veka. Mali je fan Igre prestola, bilo mi je zanimljivo da mi šesnaestogodišnjak kaže šta misli o filmu. Rekao mi je da mu se sviđa, da mu se posebno dopada taj pesimizam koji je prikazan u filmu, za razliku od ovog bezveznog optimizma u Nemanjićima. 

 

 

Kako je Gorica Popović maestralno odglumila u filmu vlastelinku...

predobar je dorotej. ako nisi, prochitaj i divlje zvezde, isti autor. komotno je moglo i da se snimi. brine me shto nam je drug tito pravio bolji srednji vek, dok nam nije dao da budemo srbi :happy:

 

jel ima pacova u nemanjicima? kako srednji vek bez glodara :unsure:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...