Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

Fala.

Jel onaj "RTS Sat" sada postao "RTS Svet"? I ako jeste, zašto gejčine ne daju Nemanjiće i za nas, strane plaćenike? Nego puštaju nešto "Poslednja audijencija". Grrr

Link to comment
  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

30 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

I oklen da se skine ako jesu, ne nalazim na trekerima? Slobodno na PM, pederi stop.

 

Sto ne rece ranije, pitao me juce tata da li da mi snima - a ja sam se samo zahvalio i rekao da ne treba :lol:

Link to comment

Ja ovo prvi put gledam.

Sultanović mu dođe kao neki Pinokiov cvrčak, glas savesti, u kombinaciji sa hećimom Bogojem/Mustafom iz "Boja na Kosovu"?

A Manojlo priča kao prodavac semenki na stadionu, ako je to Manojlo?

Link to comment

Najveca greska je sto onaj pilot nije emitovan odmah na pocetku projketa,ovako se vidi da su pratili sta se pise pa su ubacili i naraciju,ali za vecinu kritika je sada kasno.

 

Meni ovo deluje kao da niko nije proveravao sta se snima pa kad stiglo na montazu nilo ono u jbt :D ovo je sranje.

 

Dakle samo da je ranije pusten pilot ove kritike bi urodile plodom i napravli bi nesto iole gledljivo ovako osecam da ce montaza da pokusa da od Nevelica napravi Stefana Nemanju :D mada ja licno bih za to trazio milionski honorar.

 

Mada ozbiljno su omanuli pricao sam sam par ljudi koji e bave istorijom,jbt Rastko nije ni rodjen kad je Manojlo zarobio Nemanju,to im je ono bas ozbiljan propust,ali eto meni je promaklo jer pojma nisam imao.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...