Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

ove drtine s rts ko da je neko iz 1995 teleportovo u 2018 pa su ko oni likovi što se probude iz kome posle par dekada i sve im nenormalno jer jbt kakvi su ovo interneti socijalne mreže mobilni kako bre ova zbrzana ruljetina prekraja društvo za dan a pojedince vozdiže u divove i sabija u patuljke u sekundi  i svi znaju sve i stalno se dešava sve i nikad se ne dešava ništa :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, Hella said:

ove drtine s rts ko da je neko iz 1995 teleportovo u 2018 pa su ko oni likovi što se probude iz kome posle par dekada i sve im nenormalno jer jbt kakvi su ovo interneti socijalne mreže mobilni kako bre ova zbrzana ruljetina prekraja društvo za dan a pojedince vozdiže u divove i sabija u patuljke u sekundi  i svi znaju sve i stalno se dešava sve i nikad se ne dešava ništa :fantom:

To se možda kotebe na selu teleportuje kroz vreme. Mi ovde koristimo vremeplov.

Link to comment
Da su snimili miniseriju od 3-4 epizode o međuljudskim odnosima u RTS-u, ljudima koji im rade tviter nalog, i kako je u ril-tajmu prošlo emitovanje prve epizode Nemanjića i reakcije na nju unutar RTS-a, to bi bila drama za 2 koplja bolja nego ovo o čemu pišemo ovde.


Isto mi palo na pamet sinoć. Šteta je da se ne iskoristi tako dobar materijal
Link to comment

Dakle, mora da bude produkcijski na holivudskom nivou, umetnički u rangu crnog talasa ili barem da ispunjava Ajantove poetske standarde, informativno da parira starim BBC dokumentarcima .

 

 

 

Link to comment

Pa vise su apili na UMO, psi laju i PET... Svaka po milion. 

Kostimi: svako neka ponese od kuce.

Statisti: barmen u kaficu (neko mora da otkljuca jbg)

A da, nije od nacionalnog znacaja

Link to comment
41 minutes ago, gospa buba said:

jok. mora da ne bude njesra. ili makar da bude upakovano tako da se ne vidi da je ekipa doshla samo da na brzaka api kintu na nacionalnu stvar -_-

sent from bubamoto
 

 

 

Ma jasno, nego, nisam ja za serije i filmove, meni su dobri ako su zabavni a razlozi za zabavnost mogu biti razni, ne pravim pitanje :D 

Nisam ni one Senke još odgledao do kraja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...