Jump to content
IGNORED

Madrid & Lisabon


Mil@n

Recommended Posts

Bila sam u Sintri. Samo Pena palatu obisla i grad. Pena palata je bila sva u magli, izgledalo je kao iz horor filma :D. Naravno park je bozanstven. Provela sam tamo nekoliko sati. Guzva je u samoj palati bila, ali vredi uci i videti unutrasnjost. 

Kupila prelepe krpe za kuhinju :wub:

 

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Sandradjer said:

Kupila prelepe krpe za kuhinju :wub:

Eto, normalnija si od mene.

Ja sam kupila STOLNjAK :laugh::isuse: sa nekim sardinama koje mogu da se vide i po gradu na azujelosima. I gomilu sitnica od plute, bila je u Portu radnja u Ul. Fontainhas gde prodaju SVE na tu foru, vrv ima i u Lisabonu.

  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, Patty Lee said:

Eto, normalnija si od mene.

Ja sam kupila STOLNjAK :laugh::isuse: sa nekim sardinama koje mogu da se vide i po gradu na azujelosima. I gomilu sitnica od plute, bila je u Portu radnja u Ul. Fontainhas gde prodaju SVE na tu foru, vrv ima i u Lisabonu.

Hahahaha pa sta mislis kako sam zavrsila sa krpama. Naravno da sam htela stolnjak :D. Wizz, samo ranac i otpade. Plocica imam 3 komada, donosili mi

Link to comment

Stoljnak mozes da stavis kao sal/maramu kad ulazis u avion. 

Takodje, mozes da uzmes kesu u dutty-free-shop i da pones sta hoces u avion. Ne prave probleme, misle da si kupila stvari na aerodromu ;)

 

Link to comment
7 hours ago, Sandradjer said:

Hahahaha pa sta mislis kako sam zavrsila sa krpama. Naravno da sam htela stolnjak :D. Wizz, samo ranac i otpade. Plocica imam 3 komada, donosili mi

Ne mogu da dođem do sardina (mile mi majstori po kući) ali i ovaj će da posluži:

IMG_1254.thumb.jpeg.81c7b34d60430debfc021858aba38285.jpeg
 

Hoću da kažem, ovo ti je znak da treba i stolnjak da kupiš!

Edited by Patty Lee
  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
22 hours ago, Sandradjer said:

Portugalci postavili novogodisnju rasvetu 

Bila je okacena i pre 20ak dana, samo nije bila ukljucena. Jel sad i sija?

Edited by werbatim
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...