Jump to content
IGNORED

Madrid & Lisabon


Mil@n

Recommended Posts

Bila sam u Sintri. Samo Pena palatu obisla i grad. Pena palata je bila sva u magli, izgledalo je kao iz horor filma :D. Naravno park je bozanstven. Provela sam tamo nekoliko sati. Guzva je u samoj palati bila, ali vredi uci i videti unutrasnjost. 

Kupila prelepe krpe za kuhinju :wub:

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Kakvo je vreme?

U sredu oblacno i kisa. Juce i danas suncano i toplo. Sve u svemu poprilicno je ok. Portugalci postavili novogodisnju rasvetu 

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Sandradjer said:

Kupila prelepe krpe za kuhinju :wub:

Eto, normalnija si od mene.

Ja sam kupila STOLNjAK :laugh::isuse: sa nekim sardinama koje mogu da se vide i po gradu na azujelosima. I gomilu sitnica od plute, bila je u Portu radnja u Ul. Fontainhas gde prodaju SVE na tu foru, vrv ima i u Lisabonu.

  • Haha 1
Link to comment
10 hours ago, Patty Lee said:

Eto, normalnija si od mene.

Ja sam kupila STOLNjAK :laugh::isuse: sa nekim sardinama koje mogu da se vide i po gradu na azujelosima. I gomilu sitnica od plute, bila je u Portu radnja u Ul. Fontainhas gde prodaju SVE na tu foru, vrv ima i u Lisabonu.

Hahahaha pa sta mislis kako sam zavrsila sa krpama. Naravno da sam htela stolnjak :D. Wizz, samo ranac i otpade. Plocica imam 3 komada, donosili mi

Link to comment

Stoljnak mozes da stavis kao sal/maramu kad ulazis u avion. 

Takodje, mozes da uzmes kesu u dutty-free-shop i da pones sta hoces u avion. Ne prave probleme, misle da si kupila stvari na aerodromu ;)

 

Link to comment
7 hours ago, Sandradjer said:

Hahahaha pa sta mislis kako sam zavrsila sa krpama. Naravno da sam htela stolnjak :D. Wizz, samo ranac i otpade. Plocica imam 3 komada, donosili mi

Ne mogu da dođem do sardina (mile mi majstori po kući) ali i ovaj će da posluži:

IMG_1254.thumb.jpeg.81c7b34d60430debfc021858aba38285.jpeg
 

Hoću da kažem, ovo ti je znak da treba i stolnjak da kupiš!

Edited by Patty Lee
  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
22 hours ago, Sandradjer said:

Portugalci postavili novogodisnju rasvetu 

Bila je okacena i pre 20ak dana, samo nije bila ukljucena. Jel sad i sija?

Edited by werbatim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...